Sohbet Miui Türkiye > HyperOs Türkiye

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Hyper Os Türkiye olarak Ayrı bir sitemi açılacak,
Miui Türkiye Hyper Os Türkiye mi olacak

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
Bence yönlendirme şeklinde olur. Çünkü çoğu eski modele gelmeyecek ve miui de baya sattı.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
128
Hayır. Nasıl eski cihazları şuan görebiliyorsak sitede o şekilde eskiyi görebileceğiz sitede ama isim logo değişecek

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Merhaba, güzel bir konuya değinmişsiniz.
cantara / HiddeNKinG / Ottoman yada Skorpi hocalarımızdan biri mutlaka konuyla ilgili daha doğru yanıt verecektir. Onların dışında hayali bilgi paylaşımları olursa itibar etmeyiniz.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Zamanı gelince, gerekli görüldüğü takdirde kullanıcılarımızın en az mağdur olacağı şekilde bir karara gidilecektir merak etmeyin, şuan kesin bir durum yok; muhtemel gelişme alan adı değişikliği şeklinde olacaktır.

HyperOS'a özel başka bir platform hem kullanıcı deneyimi açısından hem de maddi açıdan çok sıcak bakılabilecek bir durum değil.

Kesin olan tek şey; isimler değişse de biz hep burada olacağız.

İyi forumlar.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Esasında uzun uzun yazmıştım ama şu an için uzun ve detaylı bir açıklama gereksiz olacak.

Kısaca yazayım ve alan adlarını aldık ama şu an için siteyi taşıma, alan adı değiştirme veya hyperos için ayrı bir platform oluşturma gibi bir düşüncemiz bulunmuyor. 12 yılı aşkın zamandır MIUI hakkında paylaşım yapıyoruz ve MIUI Türkiye de 10. yaşının içinde. 10-12 yıl önce Xiaomi cihazlar yoktu; sadece bizlerin farklı marka cihazlarımıza yüklediğimiz bir custom rom olan MIUI vardı ve biz o romu çok sevdiğimiz için bu siteyi kurmuştuk, -arada kızsak bile- hala da seviyoruz. Bu kadar süre boyunca geceli gündüzlü emek verdiğimiz ve artık bizlerle bütünleşmiş olarak gördüğümüz MIUI Türkiye adını öylece bırakıp gitmek bizim için hiç kolay değil.

Yani şimdilik kesin bir karar yok ve bu hepimizin ortak bir şekilde vereceği bir karar ama kendi adıma ben miuiciyim :D

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Esasında uzun uzun yazmıştım ama şu an için uzun ve detaylı bir açıklama gereksiz olacak.

Kısaca yazayım ve alan adlarını aldık ama şu an için siteyi taşıma, alan adı değiştirme veya hyperos için ayrı bir platform oluşturma gibi bir düşüncemiz bulunmuyor. 12 yılı aşkın zamandır MIUI hakkında paylaşım yapıyoruz ve MIUI Türkiye de 10. yaşının içinde. 10-12 yıl önce Xiaomi cihazlar yoktu; sadece bizlerin farklı marka cihazlarımıza yüklediğimiz bir custom rom olan MIUI vardı ve biz o romu çok sevdiğimiz için bu siteyi kurmuştuk, -arada kızsak bile- hala da seviyoruz. Bu kadar süre boyunca geceli gündüzlü emek verdiğimiz ve artık bizlerle bütünleşmiş olarak gördüğümüz MIUI Türkiye adını öylece bırakıp gitmek bizim için hiç kolay değil.

Yani şimdilik kesin bir karar yok ve bu hepimizin ortak bir şekilde vereceği bir karar ama kendi adıma ben miuiciyim :D
Eski bir HTC fanı olarak anılarım canlandı resmen :)

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Bizler Xiaomi'yi MIUI arayüzü için satın aldık, MIUI arayüzü ile birlikte sevdik. Hatta adına slogan bile ürettik. " MIUI candır Mi Canan..." diye. Cihazlarımız için çözüm aramanın yanında sağlam dostluklar kurduğumuz tek yerin adı oldu miuiturkiye...
Yönetici dostlarımız ne karar verirlerse elbette başımız üstüne. Lakin vaçgecilmez olan MIUI' dır..
HyperOsturkiye.... Kendi ne ki adı olsun? facepalm~~

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Bizler Xiaomi'yi MIUI arayüzü için satın aldık, MIUI arayüzü ile birlikte sevdik. Hatta adına slogan bile ürettik. " MIUI candır Mi Canan..." diye. Cihazlarımız için çözüm aramanın yanında sağlam dostluklar kurduğumuz tek yerin adı oldu miuiturkiye...
Yönetici dostlarımız ne karar verirlerse elbette başımız üstüne. Lakin vaçgecilmez olan MIUI' dır..
HyperOsturkiye.... Kendi ne ki adı olsun? facepalm~~

Evvel can, sonra canan giggle~~

Üst Alt