Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

Miui TR Rom'u Beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Rom'da ilk :)
Miui TR Rom üzerinden WhatsApp'ı özelleştirme yapabileceğiz :)

Hocam bu çok kalite kokan bir şey ama.
Bu kadar şeye bizim bünye alışık değil.
Lütfen (:

Her güncelleme de ayrı bir sevinç ve şaşırtıcı hareketler, ellerinize sağlık.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hocam Android 8 de notification shade var mı
Daha çalışmalar bitmedi. Deneme aşamasına girmedim. Ama en son güncelleme mevcut. Dil dosyalarında ekran hareketleri eklenmiş. Büyük ihtimalle bildirim gölgesinde vardır
[doublepost=1514868598,1514868541][/doublepost]
Hocam bu çok kalite kokan bir şey ama.
Bu kadar şeye bizim bünye alışık değil.
Lütfen (:

Her güncelleme de ayrı bir sevinç ve şaşırtıcı hareketler, ellerinize sağlık.
Evet güzel oldu. Her uygulamanın görünümünü değiştirmemize izin veriyor Miui
[doublepost=1514868668][/doublepost]
Play store sorun çıkarıp duruyor durduruldu hatası alıp duruyorum ama girince indirme vs. yapıyor
[doublepost=1514843877,1514841141][/doublepost]Kilit ekranını parmak izi ile açma ekler misiniz uyandırmadan
Play Store ile ilgileneceğim. Eklemeyi unutmuşuz onu. Bu haftaki sürüm ile onuda ekleriz
[doublepost=1514868724][/doublepost]
Hocam elinize sağlık romu 2 gündür kullanıyorum. Herşeyi güzel tek bir sorum olacak mi5 için de Android 8 versiyonunu yayınlayabilir misiniz?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Port etmek lazım. Telefonsuz olmaz iş. Uzun uğraşda ister. Onun için Resmi yükseltme gelmeden zor

Moryka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Daha çalışmalar bitmedi. Deneme aşamasına girmedim. Ama en son güncelleme mevcut. Dil dosyalarında ekran hareketleri eklenmiş. Büyük ihtimalle bildirim gölgesinde vardır
[doublepost=1514868598,1514868541][/doublepost]
Evet güzel oldu. Her uygulamanın görünümünü değiştirmemize izin veriyor Miui
[doublepost=1514868668][/doublepost]
Play Store ile ilgileneceğim. Eklemeyi unutmuşuz onu. Bu haftaki sürüm ile onuda ekleriz
[doublepost=1514868724][/doublepost]
Port etmek lazım. Telefonsuz olmaz iş. Uzun uğraşda ister. Onun için Resmi yükseltme gelmeden zor
hocam rica etsem çift uygulama ile uyutmayı da eklermisiniz ?

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam güncellemeden sonra barkod okuyucu yine gitmiş bende kullanmak istedim fakat bulamıyorum
[doublepost=1515001875,1514908327][/doublepost]Mi 6 için barkod okuyucu bende yok sanırım son güncellemede kayboldu olan biri apk dosyası olarak atabilir mi ?

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
Hocam güncellemeden sonra barkod okuyucu yine gitmiş bende kullanmak istedim fakat bulamıyorum
[doublepost=1515001875,1514908327][/doublepost]Mi 6 için barkod okuyucu bende yok sanırım son güncellemede kayboldu olan biri apk dosyası olarak atabilir mi ?

Dosya ekte hocam.. Banada global beta romun MiVideo apk sı lazım olan varsa buraya yüklerse sevinirim..

Ekli dosyalar

• MiuiScanner.zip
    7,4 MB · Görüntüleme: 5

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Dosya ekte hocam.. Banada global beta romun MiVideo apk sı lazım olan varsa buraya yüklerse sevinirim..
Videolar uygulaması mı hocam bu rom ile gelen videolar uygualaması var ama cn tabanlı istersen atayım
[doublepost=1515005667,1515005571][/doublepost]
Twrp den kuruyoruz değil mi bunu

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9

Videolar uygulaması mı hocam bu rom ile gelen videolar uygualaması var ama cn tabanlı istersen atayım
[doublepost=1515005667,1515005571][/doublepost]
Twrp den kuruyoruz değil mi bunu

twrp ye gerek yok hocam root varsa telde sistem/priv-app içine taşıyıp gerkli izinleri verdikten sonra yeniden başlat yapmanız yeterli isterseniniz twrp için olanı yapıp gönderebilirim.

çin olanı bendede var bana global betnınki lazım sağolun.

Skywriter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Daha çalışmalara yeni başladım. Yetişirse 8'e yükselteceğiz. Yetişmez ise bu hafta Mi6'a güncelleme gelmeyecektir.

Öncelikle emeklerinize sağlık.
Sorun şu; beta güncellemeleri sonrası malum 3. Parti Temaların yüklenmesine izin verilmiyor. Sizin romda da aynı durum mu söz konusu, yoksa bu hususta kendinizce bi fix üretme yoluna gider misiniz. Yapsanız iyi olur zira kullanıcıların ortak dertlerinden biri ne yazık ki bu xiaominin tema politikası. Ve miui torunlarından okuduğum kadarıyla da bu politika kalıcı olacak gibi

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9

twrp ye gerek yok hocam root varsa telde sistem/priv-app içine taşıyıp gerkli izinleri verdikten sonra yeniden başlat yapmanız yeterli isterseniniz twrp için olanı yapıp gönderebilirim.

çin olanı bendede var bana global betnınki lazım sağolun.
Cihaza root atmadım rıca etsem twrp için gönderirmisiniz ?

Üst Alt