Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

Miui TR Rom'u Beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Emeğinize sağlık hocam ;)

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
flaşladım ve cihazı açıyorum şu an büyükçe bir android yazısı üstte bakalım açılacak mı ?8-|8-|
[doublepost=1513501367,1513501311][/doublepost]vuhhuuuu şu an buyeni romdayım sadece 4 wipe yaptım format dataya gerek yok
şimdi ekran görüntüleri geliyor

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Merhaba, bende bu romu yuklemek istiyorum fakat sormak istediklerim. Oncelkkle miui pro rom kullaniyorum. Bundaki verilerim hic bir sekilde kaybolmadan full backup almak istiyorum. Twrp ile almis oldugum full backup telefon uzerinden kaybolmadan bu romu nasil yukleyebilirim.
Twrp ile yedekleme bölümünde her kutucuğu işaretle yedekleme işlemini başlat. Bitince usb ile pc 'e bağla. Depolama bölümünden twrp klasörünü pc e yedekle sonra rom'u yükle. Beğenmezsen twrp yedeğini depolamaya at geri yükleden işlemi başlat. Hiç bir verin kaybolmadan geri dönmüş olursun

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
şimdi kurulumunu yapmaya çalışıyorum fakat küçük bir sorun var sim kart etkinleştirilemiyor ama yedeklemeler geri yükleniyor ne yapmamı önerirsiniz hocalarım ?

ayktokt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykt
Cihazım
LG
Konular
1
Tesekkur ederim ustad, suanda bilgisayarim acilmiyor sanirim yedegi atamayacagim. Baska bir yol bulmam lazim. Tum islemleri telefon uzerinden yapmam gerekecek. Wipe data yapmadam mumkun olmazmi

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Yeni bildirim şekli mevcut mu romda
Yok ama dün çalışmalara başladım onun için. eklemeyide başardım fakat biraz hatalı olduğu için Rom'a dahil etmedim
[doublepost=1513502126,1513502046][/doublepost]
şimdi kurulumunu yapmaya çalışıyorum fakat küçük bir sorun var sim kart etkinleştirilemiyor ama yedeklemeler geri yükleniyor ne yapmamı önerirsiniz hocalarım ?
Sim kart etkinleştirmeyi daha sonra dene etkinleşecektir.

gokhan44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Yok ama dün çalışmalara başladım onun için. eklemeyide başardım fakat biraz hatalı olduğu için Rom'a dahil etmedim
Hocam gerçekten hatalı WhatsApp bildirimleri iki defa geliyor onu da düzeltip roma koyarsan on numara olur

ezioTD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ezio
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Teşekkürler. O özellik de olursa zaten tadından yenmez

Mkbrs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mk
Cihazım
Mi5
Konular
1
Tüm uygulamalar için (stok rom uygulamaları dahil) devre dışı bırakma ve etkinleştirme aktif olursa tadından yenmez. Ha bir de automated tasks (otomatik görevler) benim için çok önemli. Dosya yöneticisinde Ftp kesinlikle olmalı.Saat widget alternatifleri olmalı hatta farklı widgetler kurula bilmeli miui 8 deki gibi. 3. Parti temalarda genelde rom kaynaklı bildirim sorunları oluşuyor. Muhtemelen miui bu sebeple kısıtlama getiriyor.

Benim önerilerim bunlar. Yalnız bir de yanlış anlamayın ama yıllardır cihazıma root atmam ve custom rom kurmam. Bunun sebebi de güvenlik olarak şüphe etmem. Zaten Android başlı başına güvenlik konusunda zaafı olsa da bir de üstüne root ve custom ROM bana pek güvenilir gelmiyor. Bu konudaki görüşlerinizi de öğrenmek isterim.

Emekleriniz için teşekkür ederim.

ezioTD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ezio
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Temalar eu rom gibi doğrudan uygulanabiliyor mu?

Üst Alt