Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

Frelinnn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lenovo
Cihazım
Tab 2a30
Konular
10
Op
hocam elinize sağlık ama benim bir sorunum vardı animasyonları yavaşlatamıyorum çok hızlılar. 1x olsa bari normalde 1.5x kullanırım ben ama bu çok hızlı 0.5x falan herhalde. bir sorun mevcut çözümü kolaysa düzeltmenizi rica ediyorum

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
s.a tabii sürekli takip ediyorum forumu ama şuan konudaki tüm mesajları okuyamadım çalıştığım için yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum romu çok memnunum. daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama bir türlü yazamadım. şimdi kurulum sırasında Klasik Ekran Tuşu mu yoksa Tam Ekran mı diye sordu ya Tam Ekran olarak seçmiştim ekran görüntüsünü de ekledim. yani şöyle birşey hem klasik tuşları istemiyorum hem tam ekran hareketlerini istemiyorum. tam ekranı seçipte sağdan soldan kaydırmalar ve aşağıdan ittirme hareketlerini iptal etme şansımız var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Dosya yöneticisinde daha önce gizlediğim dosyalara ulaşamadım. İşlemi durdurup rapor ilet diyor. Bir önceki 8.5.31 sürümde sıkıntı yoktu.

raist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
Merhaba ,

Şöyle bir sıkıntı yaşadım ama başka yaşayan var mıdır ? TitaniumBackup kullanamıyorum cihazınızın RooT yetkisi yok diye uyarı veriyor, Magisk yüklü ve rootlu olduğu halde. Magisk de de SafetyNet kontrolünde ctsProfile: false hatası alıyorum. Var mı Çözümü ? Teşekkürler.

vega1977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Haşim
Cihazım
Mi5 pro
Konular
2
Merhaba ,

Şöyle bir sıkıntı yaşadım ama başka yaşayan var mıdır ? TitaniumBackup kullanamıyorum cihazınızın RooT yetkisi yok diye uyarı veriyor, Magisk yüklü ve rootlu olduğu halde. Magisk de de SafetyNet kontrolünde ctsProfile: false hatası alıyorum. Var mı Çözümü ? Teşekkürler.
Safety de aynı Hatayi bende alıyorum ama root çalışıyor titanium da çalışıyor sizde farklı bir sorun var galiba

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Larzuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hocam ben yükledim yalnız Google Play'de durduruldu hatası alıyorum var mı bir çözüm

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam az önce mi6 ma 4 wipe yaparak yükledim romu.her rom yüklemeden sonra yaptığım gibi dosya yöneticimden kullandığım uygulamaların apk sını yükleyim dedim,belki 50-60 tane apk m var ama bi tanesini bile yükleyemedim?dosya yöneticisine yükleme izni de verdim ama her apk yüklememde resimdeki hatayı veriyor

"bu dosyayı açabilecek uygulama bulunamadı"diye bi uyarı çıkıyor

Pardon resim de ekleyemiyorum.dosya ekle ye tıklayınca direk kamera açılıyor,ne galeriye girebiliyorum ne dosya yöneticime

Baki_ii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baki
Cihazım
S3
Konular
0
global betadan herşeyi wipe yapıp yükledim hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen ve birçok denemeye rağmen hep MİUİ TR kısmında bootloop oluyor ne yapabilirim çözümü nedir şimdiden teşekkürler

Yasinakoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6
Konular
13
global betadan herşeyi wipe yapıp yükledim hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen ve birçok denemeye rağmen hep MİUİ TR kısmında bootloop oluyor ne yapabilirim çözümü nedir şimdiden teşekkürler
Format data yaparak deneyebilirsin ben kurdum şuanlık bir probkçlemle karşılalmadım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt