İnceleme MIUI TR - 8.6.10 Güncelleme Özeti

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ekleme yapmam. Kullanan var kullanmayan var ama çalışması için belki uyarlarız da şuan vaktim yok. Romlar için alt yapı oluşturmakla uğraşıyorum

Peki hocam Müsait bir zamaninizda uyarlayabilirseniz çok memnun oluruz :)

vega1977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Haşim
Cihazım
Mi5 pro
Konular
2
Ekleme yapmam. Kullanan var kullanmayan var ama çalışması için belki uyarlarız da şuan vaktim yok. Romlar için alt yapı oluşturmakla uğraşıyorum
Hocam kullanmayan aktif Etmez olur biter böylesi daha basit değil mi roma entegre bir dolby çok güzel olur

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam kullanmayan aktif Etmez olur biter böylesi daha basit değil mi roma entegre bir dolby çok güzel olur

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende Nougat Miui 9 7.12.14 Epic romda aktif etmeden kullanıyordum hocam Cihazi. Oreo Miui 9da ise Severek kullandım, cihazdaki zil sesi bile daha yüksek çıkıyordu Hoparlörden, bu durum bile Dolby kullanmaya zorluyor beni, Cihazi daha rahat duyabildigim için.
[doublepost=1528406882,1528406811][/doublepost]

Emeklerinize sağlık hocam tekrar, 8.6.7de çıkmış sanırım. 8.6.10a kadar gidecek herhalde Pazar günü içinde hocam :)

stormguiet89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
stormguiet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Bende merakla bekliyorum bu guncellemeyi :) mi6 için umarım çok güzel olcak :) ısınma sorunu yaşıyorum miui9 da ama 10da hiç böyle sorun yaşamadım ve daha hızlı geldi miui10 bana

merhaba global rom mu kurdunuz bıldırı geldı fakat guncelleme bölümünde henüz bir uyarı yok cihazı guncell dıyor
[doublepost=1528447041,1528446955][/doublepost]
Bende merakla bekliyorum bu guncellemeyi :) mi6 için umarım çok güzel olcak :) ısınma sorunu yaşıyorum miui9 da ama 10da hiç böyle sorun yaşamadım ve daha hızlı geldi miui10 bana
ben china rom kurabılırmıyım ya da yukseltebılırmıyım ve ne gıbı sorunlar yasarım eng destegı varmı

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
merhaba global rom mu kurdunuz bıldırı geldı fakat guncelleme bölümünde henüz bir uyarı yok cihazı guncell dıyor
[doublepost=1528447041,1528446955][/doublepost]
ben china rom kurabılırmıyım ya da yukseltebılırmıyım ve ne gıbı sorunlar yasarım eng destegı varmı
Hayir bu romdan bahsediyorum, ingilizce destegi var ve sorun olarakta bildirim kisminda sikinti var bildirim gelince falan sapitiyo bazen durumcubuguna dokununca tepki vermiyor falan ama hakan hocam umarim cozer yeni guncellemede

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hayir bu romdan bahsediyorum, ingilizce destegi var ve sorun olarakta bildirim kisminda sikinti var bildirim gelince falan sapitiyo bazen durumcubuguna dokununca tepki vermiyor falan ama hakan hocam umarim cozer yeni guncellemede

Floperx hocam, Ayarlar - Bildirimler kisminda WhatsApp in kayan bildirim özelliğini kapatmayı tavsiye etmişti. Whatsapp için bildirimden ötürü kasma sorunu bu sekilde düzeldi hocam. Sorun yaşadığınız bildirimlerde deneyin isterseniz. Benim için bu romdaki en önemli sorun SwiftKeyin Kendi kendini kapatması arasi sira. Tam yazı yazarken kapatınca kötü oluyor.

Üst Alt