Rehber MIUI Theme Editor İle Üçüncü Parti Hatası Veren Temaları Yükleme

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 237
  • Görüntüleme 49K

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Konuda belirttim kırmızı yazı ile görmediniz sanırım. |(
gördüm hocam. o yüzden buraya yazdım. belki bir çözümü bulunmuştur diye. anlamadığım birsey daha niye tema yükleme diye birsey koymuşlar bu kadar saçma bir sistem olamaz. o zaman herkes temaları kendi serverlarına kursun ordan indirip uygulayalım. rezillik resmen

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
gördüm hocam. o yüzden buraya yazdım. belki bir çözümü bulunmuştur diye. anlamadığım birsey daha niye tema yükleme diye birsey koymuşlar bu kadar saçma bir sistem olamaz. o zaman herkes temaları kendi serverlarına kursun ordan indirip uygulayalım. rezillik resmen
Şuan bir çözümü yok hocam çözümü bulunduğunda konu güncellenir veya ayrı bir konu açılır, çoğu kez saçmaladıkları oluyor. :)

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Arkadaşlar merhaba, bende aynı durumdaydım. Cihazlarının bölgesini değiştirebilen arkadaşlar bu yazdıklarımı uygulayabilir. Şimdi cihazınızın bölgesini hindistan yapınız. Sonra temalara gelerek altta T işaretine basarak beğendiğiniz yazı tipini cihazınıza uygulayabilirsiniz. Ben denedim, bende oldu size kolay gelsin :)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar merhaba, bende aynı durumdaydım. Cihazlarının bölgesini değiştirebilen arkadaşlar bu yazdıklarımı uygulayabilir. Şimdi cihazınızın bölgesini hindistan yapınız. Sonra temalara gelerek altta T işaretine basarak beğendiğiniz yazı tipini cihazınıza uygulayabilirsiniz. Ben denedim, bende oldu size kolay gelsin :)

kendi yazıtiplerini kullanıyorsunuz galiba. blue mix temanın hiçbirseyini uygulayamadım

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
" data-source="post: 192644" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
kendi yazıtiplerini kullanıyorsunuz galiba. blue mix temanın hiçbirseyini uygulayamadım
Evet hocam orada yer alan yazı tiplerini kullanabilirsiniz. Farklı bir çözüm bulamadım

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Evet hocam orada yer alan yazı tiplerini kullanabilirsiniz. Farklı bir çözüm bulamadım

hocam o yıllardır bilinen yöntem. amaç 3. parti temaları kullanmak. son güncelleme ile tema editör programıyla yapılan temalar da işe yaramıyor bütün mesele bu şuan

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
" data-source="post: 192649" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
hocam o yıllardır bilinen yöntem. amaç 3. parti temaları kullanmak. son güncelleme ile tema editör programıyla yapılan temalar da işe yaramıyor bütün mesele bu şuan
Ben zaten temalardan bahsetmedim hocam, yazı tipleri ile ilgili paylaşım yaptım. Bilindik birsey olmasına rağmen benim gibi bilmeyenlerde olabiliyor.Siz kullanmayabilirsiniz ama illaki merak edenler için fazla yorulmadan bir çözüm olarak verdim bilgiyi. Ben şahsen tema olarak pek uğraşmıyorum benim için önemli olan yazı tipleri.

Üst Alt