Tema MIUI Theme Designer Türkçe Anlatım

karaura

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
red mi not 6 pr
Konular
5
Tema mağazasında en az bir temanız onaylı ve yayında olması gerekir.
Telif yememek için hangi temayı yayınlasam acaba, stock temayı yayınlasak olur mu acaba ?

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Ottoman hocam designer olma için başvurmuştum ama kabul edilmemiş şöyle bir hata veriyor
(Hata Detayları:
Geliştirici tarafından gönderilen fotoğraflar, kişinin kimlik kartının önünde değil, lütfen "Geliştirici Hesabı Kayıt İşlemi" konusuna bakın.) kimlik kartımla birlikte mi resim çekmem gerekiyor
ayrıca tekrar başvuru yapabilirmiyim teşekkürler

Son düzenleme:

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Ottoman hocam designer olma için başvurmuştum ama kabul edilmemiş şöyle bir hata veriyor
(Hata Detayları:
Geliştirici tarafından gönderilen fotoğraflar, kişinin kimlik kartının önünde değil, lütfen "Geliştirici Hesabı Kayıt İşlemi" konusuna bakın.) kimlik kartımla birlikte mi resim çekmem gerekiyor
ayrıca tekrar başvuru yapabilirmiyim teşekkürler
Kimlik kartı değil bu bahsettiği, farklı bir resim koydun sanırım, görünür şekilde senin kendi resmini yüklemeni istiyor. Hesabınla giriş yapınca yönlendirir seni.

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Bir çok MIUI kullanan arkadaşımız, dışarıdan MTZ uzantılı bir tema yüklemek istediği zaman "3. taraf temaları desteklemiyor hatası" almaktadır. Bunun çözümü bildiğiniz üzere WSM tools veya Xposed yükledikten sonra iFont modülünü kurmaktan geçer. Ama bunları yapamam diyen arkadaşlar için, desinger olmayı basit bir şekilde anlatalım şimdi.

1. İlk yapacağımız işlem bir mi hesabına sahip olmamız ve mutlaka bu hesabınızın mail adresiniz ile doğrulanmış olması gerekiyor. Burası çok önemli eğer mail adresiniz doğrulanmamış ise "404 not found directoryPath '/views'" diye bir hata alırsınız.

2. adresine giriyoruz. Aşağıda resimde görüldüğü gibi "Login now" yazan yere tıklıyoruz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2. Gelen ekranda mi hesap bilgilerimizi giriyoruz.

3. Burada size Tasarımcı türünü sormaktadır, üsteki seçenek olan "individual desinger" Kişisel tasarımcı olanı seçip devam ediyoruz.

4. Artık Ana sayfa geliyor buradaki bilgileri doğru bir şekilde dolduruyoruz.

5. Banka kartı bilgilerinizi girmenizi ister yalnızca ÇİN banka kartları kullanıldığı için 2. seçenek olan "Registration (Please unsure username is consistent with company name)" yazan yere tıkladıktan sonra, tekrar "Accept Agreement and Register" a tıklıyoruz.

6. Son olarak alttaki mesajı göreceksiniz. Bitti ve size girdiğiniz mail adresine bir doğrulama mesajı gönderilecektir uyarısı alacaksınız.

* İşlemler bu kadar. Eğer her şeyi düzgün yaptığınız taktirde 1 hafta içerisinde mail adresine gelen doğrulama ile giriş yaptıktan sonra, istediğiniz 3. parti temaları yükleyebilirsiniz.

Edit: 3. Parti hatası almamanız için, Tema mağazasında en az bir temanız onaylı ve yayında olması gerekir.

İyi formlar.
Kimlik kartı değil bu bahsettiği, farklı bir resim koydun sanırım, görünür şekilde senin kendi resmini yüklemeni istiyor. Hesabınla giriş yapınca yönlendirir seni.

teşekkürler hocam dediğinizi tahmin ettim yeni resim yüklemek istediğimde fakepath hatası veriyor resmi yüklemiyor hem cepten hem pc den denedim olmadı

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
teşekkürler hocam dediğinizi tahmin ettim yeni resim yüklemek istediğimde fakepath hatası veriyor resmi yüklemiyor hem cepten hem pc den denedim olmadı
Tekrar denemeni tavsiye ederim, olmadı resim konumunu değiştir cebinden ya da pc den öyle dene tekrar

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Tekrar denemeni tavsiye ederim, olmadı resim konumunu değiştir cebinden ya da pc den öyle dene tekrar

en az on kere denedim hem pc den hem cepten vazgeçtim artık xiaomi uğraşmak istemiyor anlaşılan

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
en az on kere denedim hem pc den hem cepten vazgeçtim artık xiaomi uğraşmak istemiyor anlaşılan
Ben de ilk başta kendi fotomu istemişti yükledim onaylanmıştı, arkadaşımı designer yaparken de o cepten yapıyordu dediğin hatayı verdi birkaç defa sonra kabul etti, farklı tarayıcıdan vs dene tekrar tekrar illaki olur.

Üst Alt