Uygulama MIUI Temaları v3.0.0

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam ben talep olacağını düşünmediğim için reklamsız ücretli versiyon koymadım.

Arkadaşın ücretliden kastı reklamsız versiyonu, yani temaların ücretli olması değil, uygulamayı reklamsız kullanmak isteyenler oluyor, onu kastetmiş.

Teşekkür ederim :)

Anladım hocam peki sağolun, ücretli versiyonu koymak zor mu hocam peki? Yada ileriye doğru düşünür müsünüz diye sorayım :)

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam ben talep olacağını düşünmediğim için reklamsız ücretli versiyon koymadım.

Arkadaşın ücretliden kastı reklamsız versiyonu, yani temaların ücretli olması değil, uygulamayı reklamsız kullanmak isteyenler oluyor, onu kastetmiş.

Teşekkür ederim :)
Onu fark ettim hocam işin şakasındayım :)
Ama tema yerine bu sefer yaptığınız uygulamaya para ödenecek iki durumda da insanların cebinden para çıkacak ama tek farkla parayı çinli arkadaşlar değil siz kazanmış olacaksınız

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ama tema yerine bu sefer yaptığınız uygulamaya para ödenecek iki durumda da insanların cebinden para çıkacak ama tek farkla parayı çinli arkadaşlar değil siz kazanmış olacaksınız

Son dediğiniz daha önemli hocam bana göre :)

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Son dediğiniz daha önemli hocam bana göre :)
Ethnic hocam bu şekliyle daha iyi düşünmüş bence :)
Hem kimsenin cebinden para çıkmayacak herkes istediği temayı rahatça alacak hemde bu esnada hocam para kazanacak :)
Bence bu şekilde herkes için daha mantıklı olmuş :)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Yani eğer ücretsiz versiyonunu kaldırıp sadece ücretlisini dayatırsam bu dediğiniz doğru ama diğer türlü kişi ücreti tema için değil uygulama için ödüyor olacak o da kendi tercihi. Ama ücretli versiyon olmayacak. Reklamdanda öyle bir para kazandığımda yok hani, dığer uygulamamdan 10 günde kazandığım reklam ücreti 1 kuruş. :D :D

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Yani eğer ücretsiz versiyonunu kaldırıp sadece ücretlisini dayatırsam bu dediğiniz doğru ama diğer türlü kişi ücreti tema için değil uygulama için ödüyor olacak o da kendi tercihi. Ama ücretli versiyon olmayacak. Reklamdanda öyle bir para kazandığımda yok hani, dığer uygulamamdan 10 günde kazandığım reklam ücreti 1 kuruş. :D :D
Hocam damlaya damlaya göl olur. Şuan iki uygulamadan belki 2 kuruş geliyor ama zamanla yapacağınız her uygulama daha çok kazanç bi bakmışsınjz milyarder olmuşsunuz

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam damlaya damlaya göl olur. Şuan iki uygulamadan belki 2 kuruş geliyor ama zamanla yapacağınız her uygulama daha çok kazanç bi bakmışsınjz milyarder olmuşsunuz
reklam parasından daha milyoner olanı görmedim :D benim yükseklerde gözüm yok, uygulamalarımı paketlemek için açtığım sunucu parasını karşılasın yeter :)

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
reklam parasından daha milyoner olanı görmedim :D benim yükseklerde gözüm yok, uygulamalarımı paketlemek için açtığım sunucu parasını karşılasın yeter :)
İnşallah emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız :)
Bir iki kuruş bin iki bin tlye tırmanır :)
Çünkü emek harcıyorsunuz basit değil öyle :)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
İnşallah emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız :)
Bir iki kuruş bin iki bin tlye tırmanır :)
Çünkü emek harcıyorsunuz basit değil öyle :)
Teşekkürler..
[doublepost=1518196049,1518195866][/doublepost]
Anladım hocam peki sağolun, ücretli versiyonu koymak zor mu hocam peki? Yada ileriye doğru düşünür müsünüz diye sorayım :)
Hocam mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Hayır hocam şimdilik düsünmüyorum, bunu beni düsünerek söylediğinizi biliyorum teşekkürler, ama uygulamadaki reklamları biraz kısıtladım, sadece tema önizlemelerinde çıkacak, şimdi guncellemeyi sunacam, yarım saate markete yansır, güncellersiniz..

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Teşekkürler..
[doublepost=1518196049,1518195866][/doublepost]
Hocam mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Hayır hocam şimdilik düsünmüyorum, bunu beni düsünerek söylediğinizi biliyorum teşekkürler, ama uygulamadaki reklamları biraz kısıtladım, sadece tema önizlemelerinde çıkacak, şimdi guncellemeyi sunacam, yarım saate markete yansır, güncellersiniz..

Ben teşekkür ederim hocam ilginiz için :) Anladım hocam peki sağolun, en azından sizede bir şekilde destek olmuş olurduk bu sayede ama :)

Üst Alt