Soru MiUi Tamamen Yedekleme

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Selamlar herkese Redmi Note 8 Pro (Global Rom, 11.0.6.0) kullanıyorum.

Araştırdığım ve anladığım kadarıyla PC Suite'in güncellemeleri ve desteği kaldırdı. Bir tek bu forumda paylaşılan Türkçe sürüm iş görmüştü o da yedeklemenin %99'uncu aşamasında hata veriyordu. Yaşadığım yerde internet sıkıntılı olduğu için WhatsApp yedeği gibi büyük dosyaları Drive'a yedeklemek biraz zor oluyor. Endonesya Fastboot kuracağım o yüzden telefonu komple yedeklemek istiyorum.

WhatsApp dahil her veriyi yedekleyen bir yönteme ihtiyacım var, siz hangi araçları kullanıyorsunuz ydekleme için?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Selamlar herkese Redmi Note 8 Pro (Global Rom, 11.0.6.0) kullanıyorum.

Araştırdığım ve anladığım kadarıyla PC Suite'in güncellemeleri ve desteği kaldırdı. Bir tek bu forumda paylaşılan Türkçe sürüm iş görmüştü o da yedeklemenin %99'uncu aşamasında hata veriyordu. Yaşadığım yerde internet sıkıntılı olduğu için WhatsApp yedeği gibi büyük dosyaları Drive'a yedeklemek biraz zor oluyor. Endonesya Fastboot kuracağım o yüzden telefonu komple yedeklemek istiyorum.

WhatsApp dahil her veriyi yedekleyen bir yönteme ihtiyacım var, siz hangi araçları kullanıyorsunuz ydekleme için?
Migrate+Mi cloud(ayarlar ve ana ekran düzeni için) kullanıyorum

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Mi Cloud yedeklemesini alın ayrıca alttaki linkte yer alan programı kullanarak uygulamalarınızı ve içerisindeki tüm verileri olduğu gibi yedekleyebilirsiniz. (Sistem uygulamaları dahil)

Swift Backup

Not: İstediğiniz türde yer alan tüm backup programları root izni gerektirmektedir.

Oyla:

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Migrate+Mi cloud(ayarlar ve ana ekran düzeni için) kullanıyorum

Sanırım o da bir TWRP ya da ROOT uygulaması, değil mi? Bunları yapan bir PC uygulaması yok mudur?

Mi Cloud yedeklemesini alın ayrıca alttaki linkte yer alan programı kullanarak uygulamalarınızı ve içerisindeki tüm verileri olduğu gibi yedekleyebilirsiniz. (Sistem uygulamaları dahil)

Swift Backup

Not: İstediğiniz türde yer alan tüm backup programları root izni gerektirmektedir.

Anladım, telefonum maalesef rootlu değil. Bunları yapan PC uygulaması ya da yazılımı yok mudur hocam?

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Sanırım o da bir TWRP ya da ROOT uygulaması, değil mi? Bunları yapan bir PC uygulaması yok mudur?

Anladım, telefonum maalesef rootlu değil. Bunları yapan PC uygulaması ya da yazılımı yok mudur hocam?
Linkteki konuya bakabilirsiniz hocam. Bu programla bir deneyin. yedek konusunda ne kadar başarılı bilemiyorum fakat incelemenizde fayda var.

Oyla:
Üst Alt