Mod Miui System Launcher Mod Kashi

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Öncelikle açıklamanız için Teşekkür Ederim.
1. Teşekkür Etme nedenim güzelce açıklamanız.
2- Teşekkür Etme sebebim birçok içerikten bahsetmeniz. Bugün içinde yükleyip mutlaka test etmeyi düşünüyorum. Paylaşım için Teşekkür Ederim. :)
Rica ederim, umarım çalışır 🙂

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Rica ederim, umarım çalışır 🙂
Hocam dediğinizi indirdim telefondan magisk den flashla yım dedim bu hatayı verdi. :( :( Nasıl çözücez acaba ? Bu arada google play den alternatif olarak poco launcher 2.0 ı indirdim dediğiniz gibi ne olur ne olmaz diye.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Hocam dediğinizi indirdim telefondan magisk den flashla yım dedim bu hatayı verdi. :( :( Nasıl çözücez acaba ? Bu arada google play den alternatif olarak poco launcher 2.0 ı indirdim dediğiniz gibi ne olur ne olmaz diye.
Ses tuşları ile kurulum yapmanız gerekiyor. Mesela çıkan ekranda size sormuş;

Miui Sürümünüz Ne?
Ses açma tuşu; Miui 13 ve ya daha düşük versiyon
Ses kısma tuşu; Miui 14 Android 13

Gerekli tuşa bastığınızda kurulum devam edecek bir sonra ki aşamada cihazınız Miui mi yoksa Poco mu diye soracak, aynı mantıkla Miui seçin. Kurulum tamamlanacak.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

İlk mesajda yazıyor zaten tüm kurulum adımları... Neden okumuyorsunuz? Diğer mesajlarınız da aynı şekilde. Zaten konusu açılmış ve talimatlar verilmiş bir de aynı şeylerin kendinize özel anlatılmasını isteyerek gereksiz angarya oluyorsunuz. Yönetici arkadaşlarımız nezaketlerinden cevp vermeye çalışıyorlar ama ayıptır yaptığınız. Eğer amacınız trollük veya espri yapmak ise yanlış yerdesiniz... punch~~

Kurulum;
•Herhangi bir modlu launcher kullanıyorsanız silin.
•Magisk üzerinden flashlayın.
•Ses tuşları ile seçim yapmanızı isteyecek. Sorunsuz kurulum için doğru tercihleri yapın.
•Cihazınızı yeniden başlatın.

Okusaydınız görecektiniz. Ayrıca attığınız ekran görüntüsünde de yazıyor. SES TUŞU İLE SEÇİM YAPIN!

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
İlk mesajda yazıyor zaten tüm kurulum adımları... Neden okumuyorsunuz? Diğer mesajlarınız da aynı şekilde. Zaten konusu açılmış ve talimatlar verilmiş bir de aynı şeylerin kendinize özel anlatılmasını isteyerek gereksiz angarya oluyorsunuz. Yönetici arkadaşlarımız nezaketlerinden cevp vermeye çalışıyorlar ama ayıptır yaptığınız. Eğer amacınız trollük veya espri yapmak ise yanlış yerdesiniz... punch~~

Okusaydınız görecektiniz. Ayrıca attığınız ekran görüntüsünde de yazıyor. SES TUŞU İLE SEÇİM YAPIN!
İşlemleri ilk defa yapıyorsa bu şekilde tedirgin olmak normaldir hocam, tansiyon yukseltmeyelim boşuna birbirimizi kırmanın anlamı yok.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Ses tuşları ile kurulum yapmanız gerekiyor. Mesela çıkan ekranda size sormuş;

Miui Sürümünüz Ne?
Ses açma tuşu; Miui 13 ve ya daha düşük versiyon
Ses kısma tuşu; Miui 14 Android 13

Gerekli tuşa bastığınızda kurulum devam edecek bir sonra ki aşamada cihazınız Miui mi yoksa Poco mu diye soracak, aynı mantıkla Miui seçin. Kurulum tamamlanacak.
hee anladım baştan yapayım. Attığım resimde ki ekran tekrar geldiğinde ses açma tuşuna basayım o zaman.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
hee anladım baştan yapayım. Attığım resimde ki ekran tekrar geldiğinde ses açma tuşuna basayım o zaman.
Size seçenek sunulduğunda cihazınıza göre seçim yapın. Bir secenek daha gelecek, Poco mu yoksa Miui mi diye, onda da cihazınız Poco ise Pocoyu Miui ise Miui'ı seçin.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
İşlemleri ilk defa yapıyorsa bu şekilde tedirgin olmak normaldir hocam, tansiyon yukseltmeyelim boşuna birbirimizi kırmanın anlamı yok.
Gerekli açıklamayı benim için yaptığınız için teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merak etmeyin okudum hepsini. Diğer mesajlarım ile hiç ama hiç alakası yok. Kendime özel anlatılmasını istemek ile en ufak bir payı bile yok. İçimden öyle bir art niyette asla geçmedi geçmez de. Saygılarımla...

AsOsYaL_63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nayif
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Elektirikçi
Konular
25
Tüm widgetlar için aynı geliştiricinin yaptığı temalar ve app vault modlarını da kurmanız gerekiyor. Forumun aynı kategorisinde paylaştım, oradan bulabilirsiniz.
Hocam kusura bakmayın göremedim🙏

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
A10 MIUI 12'de çalıştı fakat seçeneklerin neredeyse hiç biri yok. Tekrar eski launcher'a dönüş yaptım mecburen :)

Ben de A10 ile test eden var mı diye bakıyordum. Sanırım bize yaramaz.
Bende herşey çalışıyor. Emrespect paylaşım için teşekkürler hocam.

Üst Alt