Mod Miui System Launcher Mod Kashi

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Henüz yeni kurdum tam inceleme şansım olmadı ancak iyi gibi görünüyor.
hocam inceledikten sonra haber eder misiniz merak ediyorum bende. :) Anlık ana ekran dan vs resim atabilir misiniz merak ediyorum bende.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
hocam inceledikten sonra haber eder misiniz merak ediyorum bende. :) Anlık ana ekran dan vs resim atabilir misiniz merak ediyorum bende.
Normal görünümü ile aynıydı konunun ilk sayfasında belirtilen diğer eklentileri indirmediğim için bende bir farklılık olmadı.
Ben şu an kaldırdım çünkü uygulama menüsündeki arama kısmına ilk dokunulduğunda açılan pencere tamamen siyah oluyor bir çok güncel başlatıcı da olan bir sorun bu eu 12.0.12 ile gelen A10 başlatıcıma geri döndüm o siyahı görünce.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Normal görünümü ile aynıydı konunun ilk sayfasında belirtilen diğer eklentileri indirmediğim için bende bir farklılık olmadı.
Ben şu an kaldırdım çünkü uygulama menüsündeki arama kısmına ilk dokunulduğunda açılan pencere tamamen siyah oluyor bir çok güncel başlatıcı da olan bir sorun bu eu 12.0.12 ile gelen A10 başlatıcıma geri döndüm o siyahı görünce.
yani o siyahlık bende de mi olur peki hocam ? Siyah ekran yani ? Peki ciddi sorun mu siyah ekran acaba ?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
yani o siyahlık bende de mi olur peki hocam ? Siyah ekran yani ? Peki ciddi sorun mu siyah ekran acaba ?
Android sürümüne göre değişebilir. Kendiniz deneyip karar vermeniz daha iyi olacaktır.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Android sürümüne göre değişebilir. Kendiniz deneyip karar vermeniz daha iyi olacaktır.
Haklısınız hocam. Android sürümüm 10 Xiaomi Redmi Note 7 6 GB Olan telefonu Kullanıyorum. Telefon kendi Orijinal sürümü: MIUI Global 12.5.3 Sizce olur mu ?

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
Daha açıklayıcı olur musunuz dediğinizi anlayamadim
Play storede 2 tane uygulama kasası var eski olan var çalışmıyor sadece yeni uygulama kasası çalışıyor 1 foto olan çalışan benim kullanmak isteğim 2 resimde olan

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230223_004032_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20230223_004032_Google Play Store.jpg
    508,8 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20230223_004025_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20230223_004025_Google Play Store.jpg
    522,7 KB · Görüntüleme: 20

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Play storede 2 tane uygulama kasası var eski olan var çalışmıyor sadece yeni uygulama kasası çalışıyor 1 foto olan çalışan benim kullanmak isteğim 2 resimde olan
Play Store'da ki uygulama kasaları ile olmaz. Xiaomi'nin sisteme dahil olarak gelen Uygulama kasası olması lazım, konuda linkini bıraktığım App Vault'u kurun, kurulması gereken o.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Olur hocam birazdan deniycem. Umarım olur çok güzel olur hatta gerçekten merak ettim. Hocam mevcut stock MİUİ 12.5.3 Deki Launcher yedek nasıl alıcam ? tamam Google play den bir tane launcher indirmek kolay zaten.
Play Store'dan apk çıkarıcı indirin, apk çıkarıcı ile sistem başlatıcısının apk'sını çıkarın ve ya Google'dan sistem baslaticinizin mevcut versiyonuna bakarak apk'sini indirin fark etmez.

Görsel olarak normal sistem baslaticidan bir farkı yok sadece Miui 14 ile birlikte gelen süper iconlar, yeni widget'lar var. Onun dışında stock başlatıcıda olmayan bir çok özelleştirme var. Bunun yanında son uygulamalar kısmını İOS şeklinde yapabildiğiniz seçenekler vs. var.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Play Store'dan apk çıkarıcı indirin, apk çıkarıcı ile sistem başlatıcısının apk'sını çıkarın ve ya Google'dan sistem baslaticinizin mevcut versiyonuna bakarak apk'sini indirin fark etmez.

Görsel olarak normal sistem baslaticidan bir farkı yok sadece Miui 14 ile birlikte gelen süper iconlar, yeni widget'lar var. Onun dışında stock başlatıcıda olmayan bir çok özelleştirme var. Bunun yanında son uygulamalar kısmını İOS şeklinde yapabildiğiniz seçenekler vs. var.
Öncelikle açıklamanız için Teşekkür Ederim.
1. Teşekkür Etme nedenim güzelce açıklamanız.
2- Teşekkür Etme sebebim birçok içerikten bahsetmeniz. Bugün içinde yükleyip mutlaka test etmeyi düşünüyorum. Paylaşım için Teşekkür Ederim. :)

Üst Alt