Yardım MIUI sürümünü nasıl düşürebilirim?

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
Merhaba. Telefonumda MIUI 13 A12 güncellemesinden sonra bazı sorunlar çıktı animasyonlar çok düştü. Kontrol paneli gri renkte eskiden tema kullanarak şeffaf yapıyordum şimdi olmuyor. Bazı geçişlerde kasma oluyor o yüzden sürümü Android 11 MIUI 13 ya da MIUI 12.5 sürümüne düşürmek istiyorum. Ama bilgisayarım yok ve bootloader kilidi kapalı. Güncelleyici uygulaması üzerinden sürüm düşürmek mümkün mü? Bir sorun çıkar mı?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Merhaba. Telefonumda MIUI 13 A12 güncellemesinden sonra bazı sorunlar çıktı animasyonlar çok düştü. Kontrol paneli gri renkte eskiden tema kullanarak şeffaf yapıyordum şimdi olmuyor. Bazı geçişlerde kasma oluyor o yüzden sürümü Android 11 MIUI 13 ya da MIUI 12.5 sürümüne düşürmek istiyorum. Ama bilgisayarım yok ve bootloader kilidi kapalı. Güncelleyici uygulaması üzerinden sürüm düşürmek mümkün mü? Bir sorun çıkar mı?
Hayır. Boot kilidi açık olmalı ve pc ye sahip olmalısınız ne yazık ki.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
oluyor yapabilirsiniz ama wipe data yapmanız gerekebilir (telefonu sıfırlamaniz) bu yüzden verilerinizi yedekleyin öncelikle.

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
Güncelleyici üzerinden olmuyor dosya ismini değiştiriyorum ve güncelleyiciye döndüğümde güncelleye basıyorum "Güncelleme paketi doğrulanamadı" diyor.

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Şuanlık öyle birşey mümkün değil benim bildiğim kadarıyla, çünkü miui13 te o videodaki cihaz kandırma olayını kaldırdılar. Fakat cihazınızın garantisi devam etmiyorsa eğer, boot loader kilidini açarak yapabilirsiniz.

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
Şuanlık öyle birşey mümkün değil benim bildiğim kadarıyla, çünkü miui13 te o videodaki cihaz kandırma olayını kaldırdılar. Fakat cihazınızın garantisi devam etmiyorsa eğer, boot loader kilidini açarak yapabilirsiniz.
Evet kaldırmışlar her yöntemi denedim olmadı. Bootloader kilidini açamam garantisi gitmesin. Neyse bu şekilde kullanacağım MIUI 14 güncellemesini bekleyeceğim.

Üst Alt