Soru Miui sürümü uzerine tıklayınca geliştirici oldunuz diyor

Cengizhan1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kurt52...
Cihazım
Xiaomi mı 8
Konular
5
Ayarlardan miui sürümü yazan yere tıkladığımızda 2 adım sonra bir daha tıklayınca geliştiğlrici olmanıza bir adım kaldı diyor sonra birdaha tıkladığımızda artık geliştiricisiniz diyor ayarlara geliştirici seçenekler butonu geliyor. Bunu açıklayabilir misiniz ?

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Ayarlardan miui sürümü yazan yere tıkladığımızda 2 adım sonra bir daha tıklayınca geliştiğlrici olmanıza bir adım kaldı diyor sonra birdaha tıkladığımızda artık geliştiricisiniz diyor ayarlara geliştirici seçenekler butonu geliyor. Bunu açıklayabilir misiniz ?
Ayarlar-Ek ayarlar- Geliştirici menüsünü açtınız. Buradan USB hata ayıklama, Ekran DP ayarları, ekran animasyon süreleri gibi birçok hassas ayar yapılabilir. Ayarlar hakkında çok bilginiz yoksa kurcalamamanizi tavsiye ederim. Açık kalmasının bir zararı yoktur

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Ayarlar-Ek ayarlar- Geliştirici menüsünü açtınız. Buradan USB hata ayıklama, Ekran DP ayarları, ekran animasyon süreleri gibi birçok hassas ayar yapılabilir. Ayarlar hakkında çok bilginiz yoksa kurcalamamanizi tavsiye ederim. Açık kalmasının bir zararı yoktur
Aynen anlamıyorsanız kurcalamayın kapatmayı unutmayın şarz ve performansa etki eder

Nymphaea Caerulea

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
Hayırlı olsun artık Developer oldun :)

Cengizhan1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kurt52...
Cihazım
Xiaomi mı 8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun artık Developer oldun :)
Ne demek tam olarak developer
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Demek istediğim tam olarak şu: miui sürümü butonuna tiklamadan önce telin ayarlarinda ek ayarlarda geliştirici seçenekler diye bir buton yoktu. Miui sürümü yazan yere art Arda 3 defa filan tikladiginizda artık geliştiricisiniz diye yaz yazıyor ekranda sonra ek ayarlarda geliştirici seçenekler butonu çıkıyor. İnsaAllah anlayabilmişimdir

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Merhaba

Miui sürümüne üst üste tıkladığınız zaman Geliştirici(Devoloper) olursunuz.

Bu kısımdan animasyon süreleri vs. değiştirebilir, Oem kilidi hakkında bilgi alabilir, usb hata ayıklama, sd kart optimizasyonu, sahte konum gibi ayarları açabilir/kapayabilir/düzenleyebilirsiniz.

Bu konularda pek bilgi sahibi değilseniz geliştirici ayarlarındaki kısımları değiştirmemeniz sizin için daha yararlı olacaktır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler.

Üst Alt