Çözüldü Miui sürüm düşürme

yolagelmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.5.0
Telefon Modeli
Xaomi 11T Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihazımı miui 14 sürümüne yükselttim. Ancak arada donma ve kasma oluyor. Sürüm düşürmem gerekiyor. Ancak bilgisayarım olmadığı için sürüm düşüremiyorum. İnternette de fazla bir bilgi bulamadım. Yardımcı olurmusunuz.

Çözüm
Cihazımı miui 14 sürümüne yükselttim. Ancak arada donma ve kasma oluyor. Sürüm düşürmem gerekiyor. Ancak bilgisayarım olmadığı için sürüm düşüremiyorum. İnternette de fazla bir bilgi bulamadım. Yardımcı olurmusunuz.
Boot kilidiniz kapalıysa sürüm düşüremezsiniz. Önce kilit açmalısınız, cihaz garantiliyse, garanti dışı kalır.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Boot kilidiniz kapalıysa sürüm düşüremezsiniz. Önce kilit açmalısınız, cihaz garantiliyse, garanti dışı kalır.

Oyla: Çözüm

yolagelmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
SD işlemcili cihazlarda bu süreyi beklemek zorundasınız ne yazık ki. İlk güncelleme sonrasında kasma ve donmalar normaldir, bir süre kullandıktan sonra cihaz kendine gelecektir. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekiyor.

Oyla:
Üst Alt