Diğer MIUI Sistem Başlatıcı (MIUI System Launcher) ORTA (Uygulamalar) TUŞ Yeniliği!

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Bugün indirdiğim MIUI Sistem Başlatıcı uygulamasıyla, başlatıcıya yeni bir özellik getirildiğini görmüş olup, ileride de büyük ihtimal stabil hale getirilmesi planlanan bu özelliği siz değerli forum üyeleriyle paylaşmak istedim. Çünkü soran oluyor 4x6, 5x6 seçenek neden yok, orta tuş neden yok vs diye. Ve bundan ötürü başka launcher kurup MIUI den vazgeçenler oluyor. Bir nebze faydası olursa ne mutlu...

Yeni özellik ORTA TUŞ arkadaşlar...

Sanal orta tuş eklemişler launchere. Böylelikle, direkt ana ekranda sağa sola gitmeyip, orta tuşa basarak uygulamalara göz gezdirebilirsiniz.

Link:

Not: Uygulama henüz ALPHA aşamasındadır!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Tam birine alistiriyorlar sonra tekrar diger özelliğini koyuyorlar.ben yükledim hocam ama gerçekten alpha olmasının hakkını verdi. Durum çubuğundaki saat ve sinyal renkleri beyaz iken siyaha döndü bu sebeple kaldırdım

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Tam birine alistiriyorlar sonra tekrar diger özelliğini koyuyorlar.ben yükledim hocam ama gerçekten alpha olmasının hakkını verdi. Durum çubuğundaki saat ve sinyal renkleri beyaz iken siyaha döndü bu sebeple kaldırdım
Yakında tam adapte ederler hocam sanırım. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız nedir bu arada? Redmi Note 7 de bahsettiğiniz gibi bir sıkıntı olmadı bende.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Yakında tam adapte ederler hocam sanırım. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız nedir bu arada? Redmi Note 7 de bahsettiğiniz gibi bir sıkıntı olmadı bende.
Redmi 5 plus. Belki temayla ilgili olmuş olabılır ama yinede biraz gelişmesini bekleyeceğim.en azından beta sürümüne kadar

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Redmi 5 plus. Belki temayla ilgili olmuş olabılır ama yinede biraz gelişmesini bekleyeceğim.en azından beta sürümüne kadar
Dediğiniz gibi, temaya bağlı olabilir. Önünde sonunda stabili çıkar hocam, kullanırız biz de. Alternatifli olması güzel olmuş en azından. demek ki talepleri onlar da duymuş, çıkarmışlar orta tuşu. :D

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Dediğiniz gibi, temaya bağlı olabilir. Önünde sonunda stabili çıkar hocam, kullanırız biz de. Alternatifli olması güzel olmuş en azından. demek ki talepleri onlar da duymuş, çıkarmışlar orta tuşu. :D
Katılıyorum,telefonu aldığımdan itibaren 1 2 ay hep aradım onu. Herşeyin ana ekranda olması bana düzensiz geliyor. Baska launcherlar denedim ama miui tadı vermiyorlar. Bu özellik harıka oldu. İnşallah daha da gelistirirler ve stabil olarak verirler. Bu arada eğer çeşitli ana ekran düzenleri isterseniz kullandığım temanin linkini verebilirim size.

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Katılıyorum,telefonu aldığımdan itibaren 1 2 ay hep aradım onu. Herşeyin ana ekranda olması bana düzensiz geliyor. Baska launcherlar denedim ama miui tadı vermiyorlar. Bu özellik harıka oldu. İnşallah daha da gelistirirler ve stabil olarak verirler. Bu arada eğer çeşitli ana ekran düzenleri isterseniz kullandığım temanin linkini verebilirim size.
Fena olmaz hocam paylaşırsanız, sevinirim. :)

Atakan kkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi 6
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Mi 6 ya uygunmu