Miui Rom 3G Sorunu

Burhan1496

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Arkadaslar yaklsk iki hafta kadar once discovery icin miui rom yukledim fakat sebeke ayarları kısmı kapalı 3g icin ayar yapamıyorum engineer mode den.network.ksmdnan wcdma yaptım gene.olmadı sadece 2g acık telefonum 3g ayarı acık daha once color os romu.kullandm.3g de skntı.yoktu veri sınırlamada.skntı.yok kapalı orası ayrıca engineer mode de wcdma yaptgm zaman telefon tekrar gsm auto ya alıyor

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Cvp: Miui Rom 3G Sorunu

Burhan1496 pid=14615 dateline=1418823412' Alıntı:
Arkadaslar yaklsk iki hafta kadar once discovery icin miui rom yukledim fakat sebeke ayarları kısmı kapalı 3g icin ayar yapamıyorum engineer mode den.network.ksmdnan wcdma yaptım gene.olmadı sadece 2g acık telefonum 3g ayarı acık daha once color os romu.kullandm.3g de skntı.yoktu veri sınırlamada.skntı.yok kapalı orası ayrıca engineer mode de wcdma yaptgm zaman telefon tekrar gsm auto ya alıyor

Romun sistem dosyalarında eğer wcdma değeri ekli değil ise baseband değiştiremezsin... 
uluslararası rom dene miui romların genelinde böyle bir sorun var ....

Oyla:

Burhan1496

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ynt: Miui Rom 3G Sorunu

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hocam sim 2 kullanıyorum burdan anladm kadarıyla sim 1 de 3g var sim2 de yol.dogrumudur

Oyla:

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
92
Cvp: Miui Rom 3G Sorunu

arkadaşlar

tlf ların sim kısmında genelde yazar. 2. sim genelde gsm dir. satış yapan ve kullanan birçok kişiye sordum ama kimse tabiki aktif olarak 2 sim ve 2 sinde de 3g kullanmadıkları için soruya trene bakar gibi bakıyorlar.
soru çok basit :
her 2 sim de aynı anda 3g desteği varmı ?

her çok simli tlf da, her sim yuvasında aynı modem yok. dolayısı ile sizde aynı sorunu yaşamışsınız.

geçenlerde replika tlf satan birine sordum. bu tlf un 3g desteği varmı dedim ?
tabiki vardır ön kamerası var... dedi... :)  her ön kamerası olan tlf da 3g desteği olmadığı gibi her ön kamerası olmayan tlf un da 3g desteği yok demek nasıl hata ise....

misal... kullandığım redrice da 2 sim li ama 1. sim 3g destekli, 2. sim de gsm yazıyor.
işin garibi satıcılar cihazlarındaki bu durumu özellikle belirtmiyor. ama kapağı açıp veya kitapçık içinden baktığınızda bu durumu farkedebiliyorsunuz

kolay gelsin.

Oyla:
Üst Alt