Soru Miui rehber ve mesaj

dursunhkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süpersin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
Arkadaşlar selamün aleyküm note 10 lite aldım daha önce mi 9t vardı ve mesaj arama MIUI kendi uygulamasiydi ama şimdi bu telefonda Google arama ve mesajlar var. Bunu nasil çözebiliri varmı fikri olan

Daha önce konu açılmış ancak ama benim telefon miui 12 oldu oradaki anlatım miui 11 icindi

4nd1zz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
neden değiştirmek istiyorsun eksiği ne ki google ın

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar selamün aleyküm note 10 lite aldım daha önce mi 9t vardı ve mesaj arama MIUI kendi uygulamasiydi ama şimdi bu telefonda Google arama ve mesajlar var. Bunu nasil çözebiliri varmı fikri olan

Daha önce konu açılmış ancak ama benim telefon miui 12 oldu oradaki anlatım miui 11 icindi
Belirli cihazlarda miui mesajlaşma vardır belli cihazlardan sonrakilerde ise google vardır mesela note 7de miui varken note 8 pro da google vardır

Oyla:

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Belirli cihazlarda miui mesajlaşma vardır belli cihazlardan sonrakilerde ise google vardır mesela note 7de miui varken note 8 pro da google vardır
Yanlış bir gözlem, neden yanlış bir gözlem çünkü global kararlı sürüm sahibi cihazlarda google arama ve mesaj uygulamalarını kullanırken farklı romlarda ise mesela en popüler olan hindistan endonezya da ise MIUI uygulamaları mevcut. Onun da sebebi google ile anlaşma/anlaşmazlık.

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Yanlış bir gözlem, neden yanlış bir gözlem çünkü global kararlı sürüm sahibi cihazlarda google arama ve mesaj uygulamalarını kullanırken farklı romlarda ise mesela en popüler olan hindistan endonezya da ise MIUI uygulamaları mevcut. Onun da sebebi google ile anlaşma/anlaşmazlık.
sonuçta genel olarak çoğunluğu global rom ile geliyor :)

Oyla:

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar