Yardım MIUI Ram Sorunu

yusufckr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf ÇAKIR
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Q
Arkadaşlar rootlu bir cihaz kullanıyorum ve sizlerin yardımına ihtiyacım var çünkü 4/64 Redmi Note 7 kullanıyorum fakat RAM bazen baya azalıyor yani önceden böyle değildi.

Bununla ilgili bir magisk modülü öneriniz varsa çok memnun olurum 🤗

Ayrıca arkadaşlar şu ram swapper uygulamaları ile ilgili yardımcı olabilecek varmı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-10-15-58-48-719_com.android.systemui.jpg
    Screenshot_2022-06-10-15-58-48-719_com.android.systemui.jpg
    201,1 KB · Görüntüleme: 90

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Telefonu kullanırken sorun yaşamiyorsaniz sorun yok zaten çok ram kullanimi olmasi telefonun akıcı olacağı anlamına gelir tabi bi seviyeyi asmadikca
İsterseniz aosp deneyebilirsiniz onda biraz daha az diye biliyorum benim telefon s10 8/128 bendede durum hiyle
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

yusufckr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf ÇAKIR
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Telefonu kullanırken sorun yaşamiyorsaniz sorun yok zaten çok ram kullanimi olmasi telefonun akıcı olacağı anlamına gelir tabi bi seviyeyi asmadikca
İsterseniz aosp deneyebilirsiniz onda biraz daha az diye biliyorum benim telefon s10 8/128 bendede durum hiyle
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizde haklısınız hocam fakat bazen telefonu çok etkiliyor ramin düşmesi ve eskisi gibi değil bazen baya hızlı düşüyor. Aosp rom da çok öneriliyor fakat bir keresinde yanlış bir işlem yüzünden rom yüklemesi yapamamıştım bu yüzden cihaz hard brick olmuştu o riski tekrar almak istemem teşekkür ederim yinede

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
bu modulu deneye bilirsin ben kullaniyorum memnunum aosp rom lar gibi uygulamalari arkada tuta biliyorsun zirt port kendinden kapatmiyor ve geciwlerde daha akici sanki bir azda pile iyi geliyor

yusufckr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf ÇAKIR
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
bu modulu deneye bilirsin ben kullaniyorum memnunum aosp rom lar gibi uygulamalari arkada tuta biliyorsun zirt port kendinden kapatmiyor ve geciwlerde daha akici sanki bir azda pile iyi geliyor
Teşekkür ederim kardeşim denicem 🤗
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

küçük bir araştırma ile armv8 cihazlarda olmuyor sanırım onu öğrendim githubda da yazıyor ve ayrıca bu forumdaki bir üyede 12.5 sürümünde denemiş benim sürüm ile aynı cihaz çökmüş o yüzden risk almak istemek iki etmende risk barındırıyor. Yinede teşekkürler

Son düzenleme:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

küçük bir araştırma ile armv8 cihazlarda olmuyor sanırım onu öğrendim githubda da yazıyor ve ayrıca bu forumdaki bir üyede 12.5 sürümünde denemiş benim sürüm ile aynı cihaz çökmüş o yüzden risk almak istemek iki etmende risk barındırıyor. Yinede teşekkürler
Magisk Bootloop Saver modülünü kullanırsanız magiske yüklediğiniz herhangi bir modülün telefonu Bootloop'a soktuğu anda bütün modülleri devre dışı bırakıyor otomatik olarak bu şekilde telefon açılıyor ve sorun çıkaran modülü silebiliyorsunuz. Modüllerle uğraşan birisi iseniz bu şekilde kendinizi garantiye alabilirsiniz

yusufckr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf ÇAKIR
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Magisk Bootloop Saver modülünü kullanırsanız magiske yüklediğiniz herhangi bir modülün telefonu Bootloop'a soktuğu anda bütün modülleri devre dışı bırakıyor otomatik olarak bu şekilde telefon açılıyor ve sorun çıkaran modülü silebiliyorsunuz. Modüllerle uğraşan birisi iseniz bu şekilde kendinizi garantiye alabilirsiniz
teşekkür ederim bunu öğrendiğim iyi oldu. normalde orangefox ta da magisk manager var ama bu daha kullanışlı sanırım

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
teşekkür ederim bunu öğrendiğim iyi oldu. normalde orangefox ta da magisk manager var ama bu daha kullanışlı sanırım
Rica ederim hocam linkini de şöyle bırakayım.

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular