Rom MIUI Pulse 13.0.2 Basic Version for Xiaomi 11 Lite 5G NE (Lisa) (A12)

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
bu rom'da batarya çok iyi gidiyor ama çok kararsız, stabil çalışmıyor. whatsapp kişileri bir gidiyor bir geliyor. karanlık mod'da ana ekran önce normal mod görünüp üzerine karanlık moddaki duvar kağıdı geliyor vs vs

sevmedim. eski 12.5 eu romuna döneceğim.

Deli Çoban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta düzey
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
bu rom'da batarya çok iyi gidiyor ama çok kararsız, stabil çalışmıyor. whatsapp kişileri bir gidiyor bir geliyor. karanlık mod'da ana ekran önce normal mod görünüp üzerine karanlık moddaki duvar kağıdı geliyor vs vs

sevmedim. eski 12.5 eu romuna döneceğim.
Çok ilginç ben bir aydan fazladır kullanıyorum öyle bişeye denk gelmedim henüz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok ilginç ben bir aydan fazladır kullanıyorum öyle bişeye denk gelmedim WhatsApp ayarlarını izinlerini kontrol et romda bi sorun göremedim henüz gayet güzel şimdilik artı özellikleri de var

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Çok ilginç ben bir aydan fazladır kullanıyorum öyle bişeye denk gelmedim henüz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
valla bende o şekilde oldu. çok kararsız ve rusça menüler can sıkıcı. keşke birisi bu rom'a el atsa rusça kısımlarını türkçeleştirip, kararsız bölümlerini düzeltse. yoksa rom batarya açısından mükemmel bir rom.

Deli Çoban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta düzey
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
valla bende o şekilde oldu. çok kararsız ve rusça menüler can sıkıcı. keşke birisi bu rom'a el atsa rusça kısımlarını türkçeleştirip, kararsız bölümlerini düzeltse. yoksa rom batarya açısından mükemmel bir rom

valla bende o şekilde oldu. çok kararsız ve rusça menüler can sıkıcı. keşke birisi bu rom'a el atsa rusça kısımlarını türkçeleştirip, kararsız bölümlerini düzeltse. yoksa rom batarya açısından mükemmel bir rom.
Rusça yerler artı özellikler çeviri yaparak keşfettim miuipro da vardı Evet bizim telefon garip kaldı daha doğru düzgün twrp bile çıkmadı

Birumsev

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
3
Beyler merhaba, en iyi batarya süresi hangi romda aldınız, ek özellik aramıyorum, donma kasma olmasın, batarya ömrü uzun olsun yeterli.

Deli Çoban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta düzey
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Beyler merhaba, en iyi batarya süresi hangi romda aldınız, ek özellik aramıyorum, donma kasma olmasın, batarya ömrü uzun olsun yeterli.
Fazla özellik aranıyorsan Pixelos kullanabilirsin stabil hızlı batarya ömrü uzun tam sana göre

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt