Yardım Miui Pro Güncelleme Sorunu

KaraMasque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9T
Konular
7
Arkadaslar ben satın aldım link geldi yükledim herşey doğru olduğunu halde update yapamıyorum sunucuya baglanamadı hatası veriyor sebep nedir bilginiz varmi

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Arkadaslar ben satın aldım link geldi yükledim herşey doğru olduğunu halde update yapamıyorum sunucuya baglanamadı hatası veriyor sebep nedir bilginiz varmi
Güncelleme ayarlarından otomatik güncellemeler kısmına girip OTA'ya erişmek için kullanıcı adınızı yazdınız mı ? Yine de güncelleyemiyorsanız sorun güncellemeye sınır koymalarından, ara ara deneyin başka bir çözümü yok şuan için.

Oyla:

KaraMasque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9T
Konular
7
Güncelleme ayarlarından otomatik güncellemeler kısmına girip OTA'ya erişmek için kullanıcı adınızı yazdınız mı ? Yine de güncelleyemiyorsanız sorun güncellemeye sınır koymalarından, ara ara deneyin başka bir çözümü yok şuan için.
2 gündür ugraşıyorum sunucuya baglanamadı uyarısı veriyor anlayamadım miui idi doğru nick doğru demekki sinir koydukları icin

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
2 gündür ugraşıyorum sunucuya baglanamadı uyarısı veriyor anlayamadım miui idi doğru nick doğru demekki sinir koydukları icin
Aynen öyle sınırlamadan kaynaklı ve server büyük ihtimalle indirmelere kapalı şuan, başka bir hata yok hocam

Oyla:
Üst Alt