Soru Miui Pro / Epic Rom ?

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Beyler, 2sinide deneyip fikri olan varmı bugün epic kuracaktım ama miuiPro nun da pek çok özellikli bir rom olduğunu duydum, sizce hangisini kurayım?

Cyanogenmod da ki ResRemix gibi bol özellikli bir rom istiyorum, kısaca şu eksik bu yok demiyeceğim bir rom.

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
İkisinin de kendine göre artıları var. Bol özelleştirme arıyorsan miui pro senin için uygundur hocam.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
MIUI bazlı hiç bir rom'da, RR deki gibi bol özelleştirme bulamazsınız....uzak ara yakınIdea~~wasntme~~ olan bir tek MIUI.Pro var

Gesendet von meinem Redmi Note 4X mit Tapatalk

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
bak şimdi, benimde aklımda Epic rom vardı çok zamandır miuipro düşüncesini siz çürütüp rahatta kalırım diye konu açmıştım xd

baktım epic daha düzgün bir site vs. yani daha iyi gibi gözüküyordu gözüme ama, miui pro diyorsanız madem son sürüm link atabilirmisiniz Mi6 için indireyim
- ( şurası sanırım en üsttekini indiriyorum )

olmadı epic i de denerim sonradan
[doublepost=1522920555,1522920423][/doublepost]
MIUI bazlı hiç bir rom'da, RR deki gibi bol özelleştirme bulamazsınız....uzak ara yakınIdea~~wasntme~~ olan bir tek MIUI.Pro var

Gesendet von meinem Redmi Note 4X mit Tapatalk
Eh oda doğru tabi hocam xd, örnek vermek di benim amacım, RR yi de takip ediyorum Mi6 için ama en son baktığım da RR Oreo da sorunlar vardı stabil olursa deneyeceğim, bayadır stock miui deyim Cyanogen mod görmeyeli uzun zaman oldu.. xD

Son düzenleme:

polatosman38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman
Cihazım
mi note 3
Konular
0
epic rom, miui.am rom, global yani hepsini denedim en güzeli şuan yüklü miui prordayım gibi bol özelleştirmesi yok ama güzel şeyler var tavsiye ederim , rr hiç yüklemedim önceki telefonlarıma çok yüklerdim oradan biliyorum

quity

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gh
Cihazım
Mi 6
Konular
1
epic rom, miui.am rom, global yani hepsini denedim en güzeli şuan yüklü miui prordayım gibi bol özelleştirmesi yok ama güzel şeyler var tavsiye ederim , rr hiç yüklemedim önceki telefonlarıma çok yüklerdim oradan biliyorum
Hocam tahmini kaç saat ekran süresi alıyosun günlük kullanımda

polatosman38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman
Cihazım
mi note 3
Konular
0
8saat civarı alıyorum, fakat pil tasarrufu full açık, ekran ışığı yarının biraz altında sürekli wifi fakat 50saat civarı bekleme süresi 8saat civarı ekran süresi mükemmel değerler bence, oyun oynamam günde de 30dk geçmez konuşma sürem, bluetooth, gps bütün sensörler kapalı ama :) ihtiyacım olunca açarım ve sabit 2g de tutarım şebekeyi
[doublepost=1522953889,1522953343][/doublepost]
benim cihaz mi note 3, sizinki 6 arada 150 mah var 4inc ekran küçüklüğü bu durumu artıya çevirir

quity

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gh
Cihazım
Mi 6
Konular
1
8saat civarı alıyorum, fakat pil tasarrufu full açık, ekran ışığı yarının biraz altında sürekli wifi fakat 50saat civarı bekleme süresi 8saat civarı ekran süresi mükemmel değerler bence, oyun oynamam günde de 30dk geçmez konuşma sürem, bluetooth, gps bütün sensörler kapalı ama :) ihtiyacım olunca açarım ve sabit 2g de tutarım şebekeyi
[doublepost=1522953889,1522953343][/doublepost]
benim cihaz mi note 3, sizinki 6 arada 150 mah var 4inc ekran küçüklüğü bu durumu artıya çevirir
Süreler efsaneymiş hocam maşallah, yaklaşık 3 aydır epic romdayım değişikliğe ihtiyaç duyuyor insan :)

polatosman38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Süreler efsaneymiş hocam maşallah, yaklaşık 3 aydır epic romdayım değişikliğe ihtiyaç duyuyor insan :)
son çıkan miuipro yu tavsiye ederim ama 3 4 şarj sonrası birde şarjdan aldıktan sonra hemen kullanmaya başlamayın 20den fazla telefon geçti elimden minimum 6ay kullandım şarjdan çekince direk oynamaya başlarsak daha hızlı tükeniyor batarya

Üst Alt