Rom MIUI Pro 7.11.9 Türkçe kimler yükleyecek?(yayınlandı)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Sayın @scorpi hocam not 2 için ilk yükleyen vede bu nu formumuzda paylaşan kişi olarak suatsarı hocamızla gurur duyuyoruz miuipro 9.1 stabili 3gündür kullanıyorum lakin kaşıntı bu ya 7.11.9 merakına yenik düşerek hali hazırda romu indiriyorum

Tekrar tekrar büyük üstada saygılarımla....

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam kullandığınız rom 9.1.2.0 Stabil mi? Acaba bu romda yeni özellik varmı? Mi6'da 9.0.4.0 var Miui Pro sitesinde; acaba bu romla farkı varmı özellik olarak? Yada şuanki betalara göre (7.11.2 veya daha eski de olabilir) farklı özellikler varmı?

ademtay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Hocam kullandığınız rom 9.1.2.0 Stabil mi? Acaba bu romda yeni özellik varmı? Mi6'da 9.0.4.0 var Miui Pro sitesinde; acaba bu romla farkı varmı özellik olarak? Yada şuanki betalara göre (7.11.2 veya daha eski de olabilir) farklı özellikler varmı?
Hocam romu kurdum ama bazı yerler ingilizce bile olmuyor. Çevirilmeyen yerler var. Ama genel olarak beğendim. Bu çeviri hataları da giderilirse oldukça iyi olacak.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ademtay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Hocam; Rom'daki Root dosyasını silerek Rootsuz bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Dizin: miuipro_v7.1.1_sagit_v9.0.4.0.zip\META-INF\com\mp\miui_pro_root

Kullanım: Zip Dosyasını açıp, ilgili klasörü silin rom'dan, sonrasında romu kurarsanız Root'suz bir şekilde kurulacaktır. Aynı şekilde Magisk dosyasını da buraya eklerseniz, Magisk ile de rootlu şekilde kurabilirsiniz romu.
[doublepost=1510331829,1510331787][/doublepost]

Özellik ve çeviri farklılıkları var. Denemenize değer, fazla özellik arıyorsanız; Face Unlock gibi. Ben sade kullanıcıyım derseniz dokunmayın hiç.
Hocam selam adem ben, pretty34, dh den

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam romu kurdum ama bazı yerler ingilizce bile olmuyor. Çevirilmeyen yerler var. Ama genel olarak beğendim. Bu çeviri hataları da giderilirse oldukça iyi olacak.

Hocam Mi6'da bende hem 7.11.9'u hem 9.0.4.0'ı denedim. Evet bazı yerler bu şekilde kalmış, benim için problem teşkil etmiyor; çok önemli yerler olmadığı için. İleriye doğru düzeltilebilecek şeyler. Suatsari hocam sağolsun çok emek verdi; bu kadarını bile görebilmek yetiyor bana :)

yk2548

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi5s
Konular
0
süper sudan unroot yapmaya kalktım telefon uçtu sürekli boot ekranında resetleyip duruyor. (mi6)
bu root işi isteğe bağlı olsa çok iyi olurdu..
hocam super su dan un root yaparken tamamen kaldırılacak dediğinde ok. diyoruz. sonrasında boot ile ilgili birşeyler soruyor hayır iptal evet seçenekli burada hayırı tıklıyoruz ki boot dosyası bozulmasın.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam selam adem ben, pretty34, dh den

Baştan söylesenize hocam :) Özel Mesaj atın DH'de, merak ettim görüşlerinizi de :) İlk yorumu yapıp kaçmıssınız :)
[doublepost=1510341475,1510341286][/doublepost]
hocam super su dan un root yaparken tamamen kaldırılacak dediğinde ok. diyoruz. sonrasında boot ile ilgili birşeyler soruyor hayır iptal evet seçenekli burada hayırı tıklıyoruz ki boot dosyası bozulmasın.

Hocam bu konuda deneyen kişilerin bilgilerini almak lazım. Ya Root dosyasını değiştirip - Kaldırıp romu tekrar kuracaksınız; ya da deneyip göreceksiniz şuan için.

Bende Magisk ile kendi hatam sonucu sorun yaşadım; sonra Magisk'in zip dosyasını baştan flashladım (Magisk'i rom içine gömmüştüm); ve Boot döngüsü oluştu bende de. Cihaz twrp'ye girip Script yüklüyor ve yeniden başlıyordu; açamadım cihazı. Fastboot moduna girip Power tuşuna uzun basınca, cihaz twrp'ye girip Script kurmaya devam ediyordu.

Sonra Twrp buton kombinasyonu ile birkaç kez denemede Twrp'ye girip baştan kurdum romu. Ancak bu şekilde açtım cihazı.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
abilerim kardeşlerim yükleme olayında yardımcı olacak var mı kısa özet şekilde aslında kurabiliyorum amma tırsıyorum biraz

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serhaneso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
redmi3
Konular
0
merhaba arkadaşlar zip dosyasını indiridim md5 konturolünde sorun yok dosyada (iki defa indirdim) wipe leri yapmama ragmen kurulum yapmıyor hata veriryor cihaz note 4 global

ellinize saglık suat hocam

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
merhaba arkadaşlar zip dosyasını indiridim md5 konturolünde sorun yok dosyada (iki defa indirdim) wipe leri yapmama ragmen kurulum yapmıyor hata veriryor cihaz note 4 global

ellinize saglık suat hocam
Nasıl bir hata veriyor "ss" atarmısınız

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt