Yardım MIUI Optimizasyon Sıkıntısı

biroltopall

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
23
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 11 Global
Telefon Modeli
Mi 8 Lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar bu karantina günlerinde telefonla uğraşırken MIUI Optimizasyon ayarı gördüm bu seçeneği kapattıktan sonra yazılar ve ikonlar büyüdü normalde en küçük yazı tipinde kullanıyorum ve bu yazı boyutu çok fazla geldi ayarlardan kısmama rağmen bi etki etmiyor ne yapmam lazımdır? MIUI Optimizasyon ayarını sonradan eksi haline getirdim bi değişiklik olmadı. İyi forumlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Konu kilit

Son düzenleme:

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Merhaba arkadaşlar bu karantina günlerinde telefonla uğraşırken MIUI Optimizasyon ayarı gördüm bu seçeneği kapattıktan sonra yazılar ve ikonlar büyüdü normalde en küçük yazı tipinde kullanıyorum ve bu yazı boyutu çok fazla geldi ayarlardan kısmama rağmen bi etki etmiyor ne yapmam lazımdır? MIUI Optimizasyon ayarını sonradan eksi haline getirdim bi değişiklik olmadı. İyi forumlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Konu kilit
Optimasyonu batarya performansi için kapatmayi tavsiye edenler vardı bende kapatmayi düşünüyordum, kapatınca yaşadıklarınız ortada açınca gene düzelmedi demişsiniz? Sonradan nasil düzeldi? Kapatmak sorun yaratıyor mu fazla?

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Optimasyonu batarya performansi için kapatmayi tavsiye edenler vardı bende kapatmayi düşünüyordum, kapatınca yaşadıklarınız ortada açınca gene düzelmedi demişsiniz? Sonradan nasil düzeldi? Kapatmak sorun yaratıyor mu fazla?
Sorun yapar ikonlar büyür. Ayarlar uygulaması allak bullak olur. Yapmassaniz daha iyi

Oyla:

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Sorun yapar ikonlar büyür. Ayarlar uygulaması allak bullak olur. Yapmassaniz daha iyi
Teşekkür ederim yardimin için bu gün yarın yapacaktım bende iyiki yapmamisim mesajınızı görmüşüm.. Teşekkürler tekrardan

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Teşekkür ederim yardimin için bu gün yarın yapacaktım bende iyiki yapmamisim mesajınızı görmüşüm.. Teşekkürler tekrardan
İsterseniz deneyebilirsiniz bir sıkıntı çıkmıyor. Ayarlardan geri açarsanız eski haline dönüyor her şey. En azından içinizde kuruntu kalmaz

Oyla:
Üst Alt