Soru MIUI Mint 13 kullanan var mı?

berkayco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
16
Curtana telegram gruplarında MIUI Mint geliştiricilerinin 13'ten portladıkları rom paylaşıldı. Kullanan var mı, çalışmayan özellikler yoksa geçmeyi düşünüyorum. Ekran görüntülerini ekliyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Link: (Telegram üzerindeki linktir, herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.)

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Curtana telegram gruplarında MIUI Mint geliştiricilerinin 13'ten portladıkları rom paylaşıldı. Kullanan var mı, çalışmayan özellikler yoksa geçmeyi düşünüyorum. Ekran görüntülerini ekliyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Link: (Telegram üzerindeki linktir, herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.)
Konuyu yanlış foruma açmışsınız sanırım, girip baktım rom joyhouse için görünüyor. Dikkat edin, telefonlar brick olabilir.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkayco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
16
Hayır yanlış foruma açmadım. Miatoll olarak gözüküyor ekran görüntüsü ve linke bakarsanız. Bildiğim kadarıyla Miatoll cihazlar da Snapdragon 720G işlemcili Xiaomi telefonları. (Joyeuse,Curtana, Excalibur ve gram)

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
rom doğru joyeuse curtana excalibur gram aynı cihazlardır romları birbirinde calısır sadece miui rom kuracaksan curtana icin 48mp fix kurman lazım joyeuse de de nfc fix betadayken denedim kullanılacak bir rom deil ıvır zıvır cok hata var en son kamera ve wifi calısmayı bırakmıstı suan eu rom versiyonu cıkana kadar miui 13 ce gecmenin bir anlamı yok ha bi farkta beklemeyin android 12 miui 13 te denedim 12.5 ten widget harici hir bir farki yok aynı widgetler 3 4 aydır ch versiyon romlardada eklenmisti saten batarya konusununda miui ile bi alakası yok saf android 12 de 13 saat ekran süresi alıyorum saten

Üst Alt