Yardım Miui Limitless Temasının İkon Boyutu Büyük Hali

OnurAYDN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
7
Arkadaşlar limitless teması diğer temadan daha çok hoşuma gidiyor ancak küçük ikonlar sebebiyle kullanasım gelmiyor. İkonları büyültüp upload edebilecek var mı kolay bi işlem mi bu yada bizim yapabileceğimiz bir işlem mi ?

OnurAYDN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
7

OnurAYDN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
7
zaten 4 satırlık bir boyutu yokmu daha fazla büyütmek demek 3 satıra düşürmek demek bence talebiniz pek mantıklı değil hocam
Hayır ben yine 4 satır istiyorum. Varsayılan temayla sınırsız temasını karşılaştırdığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. İkiside dörder satır ama varsayılan temanın ikonları daha büyük. Sırf o yüzden, ikonların etrafına beyaz şerit çekme olayını sevmesem bile o temayı kullanıyorum.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
zaten 4 satırlık bir boyutu yokmu daha fazla büyütmek demek 3 satıra düşürmek demek bence talebiniz pek mantıklı değil hocam
Bence vayet mantıklı hocam simgeler baya küçük kalıyor

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Geliştirici seçeneklerinde "en küçük genişlik"(smallest width) diye seçenek var oradan büyütülebilir yada küçültülebilir sanırım,amaç ikonları büyütmekse.bunu da haqanguven hocamdan öğrendim sağolsun
[doublepost=1528807178,1528806942][/doublepost]
Arkadaşlar limitless teması diğer temadan daha çok hoşuma gidiyor ancak küçük ikonlar sebebiyle kullanasım gelmiyor. İkonları büyültüp upload edebilecek var mı kolay bi işlem mi bu yada bizim yapabileceğimiz bir işlem mi ?
Bu büyüklük iyi mi hocam???

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

OnurAYDN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
7
Geliştirici seçeneklerinde "en küçük genişlik"(smallest width) diye seçenek var oradan büyütülebilir yada küçültülebilir sanırım,amaç ikonları büyütmekse.bunu da haqanguven hocamdan öğrendim sağolsun
[doublepost=1528807178,1528806942][/doublepost]

Bu büyüklük iyi mi hocam???

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu resim üzerinden yorum yapamadım açıkçası. O en küçük genişlik olayını da çözemedim oraya kafama göre sayılar yazıyorum ama hiçbir şey değişmiyor.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bu resim üzerinden yorum yapamadım açıkçası. O en küçük genişlik olayını da çözemedim oraya kafama göre sayılar yazıyorum ama hiçbir şey değişmiyor.
500 yaz hocam sonra okeyle sonra teli kapat aç

Üst Alt