Çözüldü MIUI Launcher (eu rom yükleyip imza doğrulaması kapatılarak yapıldı.)

Efranist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efran
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Cep Telefonu Tamir
Konular
2
Merhaba arkadaşlar Poco x3 pro için miui14 romunda MIUI Launcher yükleme yolu var mıdır eski 12-13 romlarda modüller ile bunu halledebiliyorduk fakat 14 e geçtiğimden beri arayışta olmama rağmen bir sonuca varamadım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

sivenzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
17
Merhaba arkadaşlar Poco x3 pro için miui14 romunda MIUI Launcher yükleme yolu var mıdır eski 12-13 romlarda modüller ile bunu halledebiliyorduk fakat 14 e geçtiğimden beri arayışta olmama rağmen bir sonuca varamadım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Eu rom kullan

enessevall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Euda is yapmıyor imza dogrulamasini kapatarak dene ama yine cok verim alamazsin ben 11t pro kullaniyorum launcheri basaramadim yuklemeden sonra calismiyor yedegini alip bi dene github kaishi yayinladi oraya bakabilirsin

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Kashinin yayınladığı MIUI 14 için de uyumlu denediniz mi? Forumda da konu mevcut.

Üst Alt