Yardım miui kurmama yardımcı olacak biri

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
selam arkadaşlar
telefonum sm n900 note3 android 5.0
miui yüklemeye çalıştım her seferinde sorun çıktı ve yapamadım.
yönetimdeki arkadaşlar ise 30 tl karşılığında yükleyebileceklerini söylediler ama telefonu kargoya verip de kocaeline göndermek çok işime gelmiyor. öyle kargolara falan çok güvenemiyorum
istanbulda olup da bana bu konuda yardımcı olacak bir arkadaş var mı acaba? (ücretiyle tabiki)

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
önce kurmaya çalıştım olmadı meğerse lolilop yüzündenmiş. şimdi de 4,4,2 yüklemeye çalıştım telefon açılmadı. samsung logosunda takılı kalıyor. sonra farkettim ki clockwork modunda format atıp yüklemek gerekiyormuş vs vs. yani bilen biriyle başbaşa oturup bu işi birlikte yapmak istiyorum. iki haftadır uğraşıyorum sıkıldım iyice :(( hevesim kursağımda kaldı resmen. şimdi yine lolilop yüklemeye çalışacağım telefon kapalı sabahtan beri. :))

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Oyla:

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok güzel sayılmam ama yine de teşekkürler iltifatın için.

link için de teşekkür ederim.

ekte bulunan bir rar dosyası var ama o siteden silinmiş. link kırık.

ikincisi ise benim telefon download moduna alındığı zaman iki seçenek sunuyor volume down yeniden başlat diğeri ise volume up recovery mode. oraya gir deyinece wipe falan yapan yerler yok. menü falan yok yani. dört satırlık bir yazılar var. en üstte kırmızıyla odin mode yazıyor. altta da ürün adı falan yazıyor. 6-7 satırlık bir sistem bilgilendirme yazısı.

önceden bende galaxy s2 vardı ona romlar yüklüyordum. recovery falan giriyordu. ama bu note3 olmuyor nedense.

yani çok uğraştım olmadı. o yüzden istanbulda bu işten anlayan yetkin birilerini arıyorum.

Oyla:
Üst Alt