Rehber Miui Kilit sesini iOS tarzı veya istediğiniz gibi yapmak.. | (Root Gerektirir*)

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Merhabalar,

Miui cihazınızın kilit sesinden sıkıldıysanız veya değiştirmek istiyorsanız konuyu inceleyebilirsiniz.
Öncelikle cihazınızın ROOT'lu olması gerekmektedir,ne olduğunu bilmiyorsanız forumda aratabilirsiniz.

Gerekenler;
*Root Explorer >>
*Kilit sesleri OGG dosyaları,EK'te mevcuttur.(iOS kilit açma-kapatma sesi)

-Şimdi öncelikle indirdiğimiz iOS LockSound.rar dosyasını bir yere çıkarın,ogg dosyaları çıkacaktır.Ogg dosyalarını (EK'te iOS için olanı mevcut) cihazınızın herhangi bir yerine atın,atacağınız yeri unutmayın.Dosyaları attıktan sonra,
-Root Explorer uygulamasını cihaza kuruyoruz.
-Root explorer uygulamasına giriş yapıyoruz.
-Uygulamadan şu dizine gidiyoruz ( /system/media/audio/ui )
-Şimdi burası önemli,aşağıda yapacağımız aşama uygulamanın kök dizininde değişiklik yapmasına izin vermesi içindir.
Yukarıda sağ tarafta Mount R/W butonuna tıklıyoruz ve gelen kök erişimi iznini kabul ediyoruz.(R1)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
R1
Eğer işlem başarılı olursa aşağıdaki gibi o butonda artık Mount R/O yazacaktır.(R2)
(R2)

-Şimdi,resimde görünen STORAGE'ye tıklıyoruz.(R3)
(R3)

-OGG dosyalarınızı attığınız yere gelip Lock.ogg ve Unlock.ogg dosyalarına uzun basarak seçiyoruz ve yukarıda ortadaki kopyala butonuna tıklıyoruz.(R4)
(R4)

-Kopyala tuşuna bastıktan sonra tekrar Uİ yazan butona tıklıyoruz ve karşımıza gelen ekranda aşağıda sağda görünen yapıştır butonuna tıklayıp izin veriyoruz.(R5)

İşleminiz tamamlanmıştır,cihazınızı yeniden başlatınca yeni kilit sesleriniz aktif olacaktır.
İyi forumlar dilerim.

Ekli dosyalar

• iOS LockSound.rar
    17,5 KB · Görüntüleme: 731
Moderatör tarafında düzenlendi:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Forumda illegal linklerin verilmesi yasaktır. Verdiğiniz link kaldırılıp yerine Google Play linki verilmiştir.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Forumda illegal linklerin verilmesi yasaktır. Verdiğiniz link kaldırılıp yerine Google Play linki verilmiştir.

Yalnız verdiğiniz uygulama ROOT destekli değil,o zaman şunu ekleyelim en azından arkadaşlar uygulamayı bilmiş olur,satın alan alır zaten :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Yalnız verdiğiniz uygulama ROOT destekli değil,o zaman şunu ekleyelim en azından arkadaşlar uygulamayı bilmiş olur,satın alan alır zaten :)
Ben ücretli olanı Amazon üzerinden satın alarak kullandığım için ücretsiz versiyonun Root destekleyip desteklemediğini bilmiyordum.
Herkesin aklında bulunsun, Amazon Apps birçok faydalı uygulamayı promosyon ile ücretsiz olarak verebiliyor. Office Suite Pro, Root Explorer ve şu anda aklıma gelmeyen birçok uygulama gibi.

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
Peki eski sese geri nasıl dönülür ?

Gokhannn333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
6
Çok güzel oldu eskisine gerek yok

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Su sesini nerde bulabiliriz?

Onur83

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Çok güzel oldu üstad, teşekkürler. Fakat linkteki explorer root için yararsız, root için yönlendirdiği ise 10 liraya yakın ücretli. Başka bir root explorer kullandım. Beni izinler biraz uğraştırdı ama hallettim. Diğer dosyaların okuma yazma izinlerinin aynısını yapana kadar olmadı. Ya da oldu ama ben yeniden başlatınca sistemi işe yaramadı. Ben de cihazı tamamen kapatıp açtım. Şu an sorunsuz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Çok güzel oldu üstad, teşekkürler. Fakat linkteki explorer root için yararsız, root için yönlendirdiği ise 10 liraya yakın ücretli. Başka bir root explorer kullandım. Beni izinler biraz uğraştırdı ama hallettim. Diğer dosyaların okuma yazma izinlerinin aynısını yapana kadar olmadı. Ya da oldu ama ben yeniden başlatınca sistemi işe yaramadı. Ben de cihazı tamamen kapatıp açtım. Şu an sorunsuz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum içerisinde illegal linklerin verilmesi yasak olduğu için program linkini veremedim.Konunun altındaki 2-3 mesajı okusaydınız zaten uğraşmak durumunda kalmazdınız orda belirtmiştim :) Rica ederim bu arada.

Üst Alt