Yardım Miui Hesabı ve Mi Band 2 Sorunu.

ziyakocak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ziya Koçak
Cihazım
i9500
Konular
2
Herkese merhabalar. Miui hesabım ve Bilekliğim ile ilgili yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim.

Benim uzun süre önce açtığım bir Xiaomi Hesabım mevcut. 3 ay evvel Mi Band 2 aldığımda Mi Fit uygulamasına giriş yapmak için telefon numaramı ve şifremi girerek sorunsuz bir şekilde oturum açmıştım.

Geçen günlerde yanlışlıkla Mi Fit uygulamasını kaldırdım. Tekrar yüklediğimde ise giriş için telefon numaramı değil, e posta mı yazarak giriş sağladım fakat eski bilgilerim değil yeni bir hesap ilr karşılaştım. Hemen oturumu kapatıp telefon ile giriş yaptım ve bütün bilgilerim geldi.

Cumartesi gün bu olayı merak edip tarayıcı üzerinden xiaomi accounta telefon numaram ile giriş yaptım. Girer girmez farkettimki bu hesabımda hiçbir bilgi yok. (İsim mail v.b.) Zaten site bana bir mail adresi girmem gerektiğini söyledi. Girdim ama bu mail kullanımda dedi. Bende çıkış yapıp mail ile giriş yaptım. Burada ise isim soyisim bilgilerim var, telefon numaram yoktu. Site bu sefer benden telefon numarası istedi. Bende boşluğuma gelip yazdım. Aktivasyon sms inide yazdım. Hesap %100 güvenli hale geldi..

Mi Fit uyhulamasına girip telefon numarası ile giriş yaptığımda sorunu fark ettim. Bilekliğin bağlı olduğu hesaba değil yeni hesaba bağlanıyordu. Xiaomi accounta girip telefon numaramı değiştirdim. Tekrar giriş yapmayı denedim. Bu seferde böyle bir hesap yoktur dedi.

Sizce eski hesabıma nasıl erişebilirim? Bileklik artık kullanılmaz durumda. Elimde mi fit üye id numaram ve qr kodum var sadece. Yardım edebilecek biri olursa çok makbule geçer. Rahat uyku uyuyamıyorum resmen. Şimdiden çok teşekkür ederim.

exclusiveman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
çözüm bulabildin mi aynı dert bende de var şuan 2 account açıldı aynı mail adresi ile

Oyla:
Üst Alt