Rom MIUI güncelleme

KutsalSquirtle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Gençler bi sorum olacak bende note 8 pro var lakin yurt dışından getirttim IMEI attırdım bana yardımcı olabilecek bir baba yiğit varmı
Güncelleme yapamıyorum IMEI atıldığı için sanırım şimdi el ile yüklemeye çalıştım cihazın içinden seçtim dosyayı güncelleme merkezinden ama hata verdi forumlara baktım twrp ile yapmam gerekiyormuş lakin ben bunu yaparsam klon IMEI gider mi gitmezse bana anlatabilicek varmı yapacağım işlemleri en ince detayına kadar IMEI gitmemeli

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Gençler bi sorum olacak bende note 8 pro var lakin yurt dışından getirttim IMEI attırdım bana yardımcı olabilecek bir baba yiğit varmı
Güncelleme yapamıyorum IMEI atıldığı için sanırım şimdi el ile yüklemeye çalıştım cihazın içinden seçtim dosyayı güncelleme merkezinden ama hata verdi forumlara baktım twrp ile yapmam gerekiyormuş lakin ben bunu yaparsam klon IMEI gider mi gitmezse bana anlatabilicek varmı yapacağım işlemleri en ince detayına kadar IMEI gitmemeli
Twrp giriyorsunuz Back-Up a girip efs tikleyip kaydiriyorsinuz sonra telefon hafızasından twrp yi masaüstüne kopyalayıp IMEI yedeginizi almış oluyorsunuz zaten twrp ile custom rom gecislerjnde gitmiyor siz yedekte durması için dediğim işlemleri yapın

KutsalSquirtle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Twrp giriyorsunuz Back-Up a girip efs tikleyip kaydiriyorsinuz sonra telefon hafızasından twrp yi masaüstüne kopyalayıp IMEI yedeginizi almış oluyorsunuz zaten twrp ile custom rom gecislerjnde gitmiyor siz yedekte durması için dediğim işlemleri yapın
Yaptıktan sonra global stable rom yükleyeceğim gitmez deil mi eğer giderse aldığım efs yedeğini nasıl kurucam

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Yaptıktan sonra global stable rom yükleyeceğim gitmez deil mi eğer giderse aldığım efs yedeğini nasıl kurucam
Restore bölümüne girip aldığınız yedeği telefon hafızasına yapistiricaksinkz orada tarih cikicak basıp kaydiricaksiniz

KutsalSquirtle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Restore bölümüne girip aldığınız yedeği telefon hafızasına yapistiricaksinkz orada tarih cikicak basıp kaydiricaksiniz
Sıkıntı çıkmaması adına yapmam gereken başka adım varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde twrp denilen şeyi kurmam gerekiyor mu yoksa hali hazırda varmı

Son düzenleme:

KutsalSquirtle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Twrp menüye nasıl erişirim pekala yada indirmemmi gerekiyor

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Ses açma ve güç tuşuna basılı tutun. Twrp animasyonu arkasından Twrp menü açılır.
Twrp yüklü değilse 3 seçenekli bir menü gelir.
O 3 seçenekli menü gelirse işlem yapmayın direk reboot system diyin.
Twrp yüklü değilse Twrp nasıl yüklenir diye çok konu var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İmei gitmesini istemiyorsanız telefonun ayarlar kısmından telefonu sıfırlamayın ve o 3 seçenekli stock recovery ile telefonu sıfırlamayın.

Brssahn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note10
Konular
7
Bu güncellemeyi nasıl yapacağız?

Moderatör tarafında düzenlendi:

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
s.a arkadaşlar redmi note 8 android 9 mu kullanıyor 10 mu nasıl nerden bakabilşriz telefondan

android 10 q güncellemesi note 8 e gelecekmi

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
s.a arkadaşlar redmi note 8 android 9 mu kullanıyor 10 mu nasıl nerden bakabilşriz telefondan

android 10 q güncellemesi note 8 e gelecekmi

Android 10 yaklaşık 2 ay sonra gelir. Şu an 9 kullanıyor. Ayarlardan hakkında kısmına bakın orada yazar.

Üst Alt