Yardım Hiçbir kişisel uygulama bu içeriği açamaz sorunu

unalaydin88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ünal
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
Başlığı aratmama rağmen bulamadım, benzer soru varsa affola.

Geçtiğimiz gün Mi Note 10'a gelen MUIU Global 12.1.3 güncellemesini yaptıktan sonra malum Android 11'e güncellendi. Fakat Chrome tarayıcısından, CamScanner uygulamasından WhatsApp, Facebook gibi yerlere "paylaş" dediğim zaman "İşlemi Şunu Kullanarak Tamamla" kısmı açılıyor, Kişisel veya İş seçeneklerinde "Hiçbir kişisel uygulama bu içeriği açamaz" hatasını alıyorum. Ayrıca WhatsApp'tan gönderilen bir belgeyi telefondaki Word, Office, WPS Office gibi uygulamalar ile açamıyorum. Bu hata neden olur, nasıl giderilir?

Ekli dosyalar

• c65cf279-4fc4-4a1b-b12b-3f4cc9ba8e8a.jpg
    c65cf279-4fc4-4a1b-b12b-3f4cc9ba8e8a.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 113

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Ayarlar - Uygulamalar- Uygulamaları Yönet - Sag Üst 3 Nokta - Uygulama Tercihleri Sıfırla ve
Ayarlar - Uygulamalar- Uygulamaları Yönet - Sag Üst 3 Nokta- Varsayılan Uygulamalar - Varsayılan a sıfırla ile deneyiniz belki ise yarayabilir .

Ferzah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1

Geçtiğimiz gün Mi Note 10'a gelen MUIU Global 12.1.3 güncellemesini yaptıktan sonra malum Android 11'e güncellendi. Fakat Chrome tarayıcısından, CamScanner uygulamasından WhatsApp, Facebook gibi yerlere "paylaş" dediğim zaman "İşlemi Şunu Kullanarak Tamamla" kısmı açılıyor, Kişisel veya İş seçeneklerinde "Hiçbir kişisel uygulama bu içeriği açamaz" hatasını alıyorum. Ayrıca WhatsApp'tan gönderilen bir belgeyi telefondaki Word, Office, WPS Office gibi uygulamalar ile açamıyorum. Bu hata neden olur, nasıl giderilir?
Aynı sorundan bende mağdurum.
Ayarlar - Uygulamalar- Uygulamaları Yönet - Sag Üst 3 Nokta - Uygulama Tercihleri Sıfırla ve
Ayarlar - Uygulamalar- Uygulamaları Yönet - Sag Üst 3 Nokta- Varsayılan Uygulamalar - Varsayılan a sıfırla ile deneyiniz belki ise yarayabilir .
Yönergeleri uygulamamız bi sonuç vermedi sorun hala devam ediyor.

ozzgurs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
21
Bende de aynı sorun var çözemedim hala

azgurel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aziz
Cihazım
note 10 pro
Konular
0

Aynı sorun bende de var. Sanırım çözümü yok. Whatsappta yaşıyorum sorunu. Sorunun kaynağı; Whatsappı çift uygulama ile çoğalttım, paylaşım yaparken whatsappı seçtiğimde hangi whatsapp kullanacağı seçeneği gelmiyor. İkinci whatsappı kaldırdığımda sorun düzeliyor. Sanırım sorunun düzelmesi için güncelleme gelmesi gerekiyor.

enginckc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mİ5 Prime
Meslek
Özel Sektör Yönetici
Konular
4
Ben de aynı sorundan mağdurum. 12.5 güncellemesini yaptıktan sonra oldu nereden yaptıysam hâlâ da bir düzeltme gelmedi.

Gho$T

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
12.1.3 güncellemesinde bende de oldu. twrp üzerinden wipe data/cache/dalvik yapıp temiz bir 12.5 kurulumu gerçekleştirdim şuan sorun yok

otorun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
C9 Pro
Konular
1
Ne kadar saçma bir durum ya. Her güncellemeden sonra full reset mi atmamız gerekecek. Madem öyle neden ota update yaptırıyorsunuz ki?

enginckc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mİ5 Prime
Meslek
Özel Sektör Yönetici
Konular
4
Benim imei repairli ben onu da yapamam imei uçar sanırım. Mi9se

sertokus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0,1
Cihazım
Mi 5s
Konular
13
Aynı sorun güncelleme sonrası bende de oldu. Çözümü bulan olur ise umarım paylaşır

Üst Alt