Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Peki hocam sonuç olarak private dns'i bu yöntemle kullanabiliyor musunuz? Sorun yaşayan başkalarına da aynı yöntemi önermek için soruyorum.
Evet private DNS i wifi kapalı halde açabiliyorum. Oradan ayarı yapıp çıkıyorum. Daha sonra wifi ile bağlantı yaptığımda reklamlar çıkmıyor. Sorun yok.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Evet private DNS i wifi kapalı halde açabiliyorum. Oradan ayarı yapıp çıkıyorum. Daha sonra wifi ile bağlantı yaptığımda reklamlar çıkmıyor. Sorun yok.
Çok teşekkür ederim hocam, gerçekten çok yardımcı oldunuz. Keşke wifiyi kapatmadan bu ayara erişilmesini sağlayabilseydim fakat söz konusu hata cihaz ile alakalı olduğu için müdahale edemiyorum malesef. Tekrar teşekkürler.

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Güncelleme v3.1 ;
  • Karanlık mod desteği

Güncelleme v3.0 ;
  • Android 10
  • Andorid 9 için yeni secenekler

Güncelleme v2.1 ;
  • Android 9 desteği.
  • Türkçe dil eklendi.
  • Arayüz yenilendi.
  • Tema seçeneği (Dark - Light)
  • Ve şu an hatırlayamadığım diger değişiklikler :)

Miui ile yeniden tanışalı sadece bir kaç gün oldu fakat bu kısa sürede bile telefonu rootlamadan telefonda yüklü gelen bazı uygulamaları devredışı bırakamayacağımızı öğrenmem canımı yeterince sıkmaya yetti. Bu soruna miui'da bulunan bazı gizli ayarlara ulaşarak çözüm buldum ve bunu sizler için daha basit bir hale getirmek için bir uygulama yaptım.

Uygulama ile rootsuz telefonunuzda miui'da bulunan bir takım gizli ayarlara ulaşarak istemediğiniz bazı sistem uygulamalarını (google uygulamaları gibi) devre dışı bırakabilirsiniz.

Güç tasarufu için uygulamaları optimize edeceğiniz menüye erişebilirsiniz.

Cihazınız ile ilgili bazı istatistiklere ulaşabilirsiniz..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GooglePlay

Modem konfigürasyon kısmı ile Turkcell volte aktif edebiliyordum mi 6 cihazımda. Global 11.0.6.0 stabil kullanırken. Ama şimdi MIUI 10.2.1.0 eu rom kullanıyorum modem konfigürasyon sekmesi görünmüyor uygulamada? Ben volteyi nasıl açacağım? *#*#86583#*#* yapsam da konfigürasyon sekmesi aktif olmayınca volte açılmıyor cihazımda....

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Modem konfigürasyon kısmı ile Turkcell volte aktif edebiliyordum mi 6 cihazımda. Global 11.0.6.0 stabil kullanırken. Ama şimdi MIUI 10.2.1.0 eu rom kullanıyorum modem konfigürasyon sekmesi görünmüyor uygulamada? Ben volteyi nasıl açacağım? *#*#86583#*#* yapsam da konfigürasyon sekmesi aktif olmayınca volte açılmıyor cihazımda....
Hocam benim bu uygulamayı ancak tek cihaz üzerinde deneme fırsatım var. Keşke elimde test yapacak daha fazla cihaz olsa. Ben mi mix2 kullanıyorum, uygulamayı yazarken global rom üzerinde test ettim, şu an xiaomi.eu kullanıyorum, bende değişen bir şey yok, ayar halen çalışıyor.

Siz olmazsa activity launcher uygulamasını indirip oradan "modem" diye aratıp bulmaya çalışın.

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Hocam benim bu uygulamayı ancak tek cihaz üzerinde deneme fırsatım var. Keşke elimde test yapacak daha fazla cihaz olsa. Ben mi mix2 kullanıyorum, uygulamayı yazarken global rom üzerinde test ettim, şu an xiaomi.eu kullanıyorum, bende değişen bir şey yok, ayar halen çalışıyor.

Siz olmazsa activity launcher uygulamasını indirip oradan "modem" diye aratıp bulmaya çalışın.
Öncelikle uygulama için teşekkür ediyorum başarınızın devamını diliyorum sayın hocam. Sizden önce activity launcher denedim. Yalnız sıkıntı benden kaynaklandı. Android 8.0 sürümü imiş MIUI 10.2.1.0'daki. Ondan dolayı uygulama göstermiyor. :) Şimdi 11.0.5.0 Xiaomi.EU Stabil sürüm kuruyorum. Deneyimlerimi paylaşacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle uygulama için teşekkür ediyorum başarınızın devamını diliyorum sayın hocam. Sizden önce activity launcher denedim. Yalnız sıkıntı benden kaynaklandı. Android 8.0 sürümü imiş MIUI 10.2.1.0'daki. Ondan dolayı uygulama göstermiyor. :) Şimdi 11.0.5.0 Xiaomi.EU Stabil sürüm kuruyorum. Deneyimlerimi paylaşacağım.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet muhtemelen o yüzden.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam uygulama için çok teşekkürler benim gibi roottur twrpdir uğraşmak istemeyen arkadaşlar için harika olmuş sayenizde google uygulamaları ve bi kaç saçma uygulamadan kurtuldum her temiz kurulum sonrası kullanıyorum.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam uygulama için çok teşekkürler benim gibi roottur twrpdir uğraşmak istemeyen arkadaşlar için harika olmuş sayenizde google uygulamaları ve bi kaç saçma uygulamadan kurtuldum her temiz kurulum sonrası kullanıyorum.
Ben teşekkür ederim. :)

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3
Merhaba
Bu uygulamada bir önceki rn8 cihazımda uygulamaları yönet dediğimde tüm uygulamalar çıkıyordu şimdi yeni rn8 de giriyorum fakat normal yüklü uygulamalar var sistem vb uygulamalar gözükmüyor

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Merhaba
Bu uygulamada bir önceki rn8 cihazımda uygulamaları yönet dediğimde tüm uygulamalar çıkıyordu şimdi yeni rn8 de giriyorum fakat normal yüklü uygulamalar var sistem vb uygulamalar gözükmüyor
Ekran goruntusu atarmisiniz.

Üst Alt