Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
stock rom mu kullanıyorsunuz yoksa custom mu?

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Stock rom kullanıyorum. Evet MTK işlemcili fakat android 9 da sorun yoktu. Android 10 güncellemesi sonrasında sorun oluştu.
Hocam işte benim uygulamamın yaptığı şey shortcut manager yada activity manager gibi uygulamalarla erişilebilen bu faydalı kısayolları tek uygulamada toplamak. Eğer bu ayar diğer uygulamalar ile de açılmıyorsa sorun uygulamada değil cihazdadır muhtemelen.

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Hocam işte benim uygulamamın yaptığı şey shortcut manager yada activity manager gibi uygulamalarla erişilebilen bu faydalı kısayolları tek uygulamada toplamak. Eğer bu ayar diğer uygulamalar ile de açılmıyorsa sorun uygulamada değil cihazdadır muhtemelen.
Zaten uygulamada sorun olduğunu düşünmüyorum. Android 9 da gayet güzel kullanıyordum. Android 10 sonrası oldu sorun. Galiba bu özellik kalktı. Bakalım başka bir yol bulabilirsek. Kolay gelsin.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Zaten uygulamada sorun olduğunu düşünmüyorum. Android 9 da gayet güzel kullanıyordum. Android 10 sonrası oldu sorun. Galiba bu özellik kalktı. Bakalım başka bir yol bulabilirsek. Kolay gelsin.
Teşekkürler hocam. Yeni bir güncelleme gönderdim, deneyin isterseniz.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Rica ederim, Tabikii. "com.android.settings.network.PrivateDnsSettingsActivity" Buyrun hocam. :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam uygulamayı güncelledim, test etmeniz mümkün mü?

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Teşekkürler hocam. Yeni bir güncelleme gönderdim, deneyin isterseniz.
Hocam ben denedim. Sorunlar devam ediyor. Tam android dil deneyimim yok ama sorun şu şekilde olabilir. Uygulama MIUI ayarlarına ulaşamıyor. Detaylı Aramada da bunu fark ettim android 9 da iken detaylı aramada bir çok ayar bölümünü bulur ve giriş yapabilirdim. Fakat şu an sadece Google uygulamalarının verilerini buluyor. Hiçbir MIUI uygulamasına giremiyor. Sadece uygulamayı buluyor. Anlatabildim mi bilemedim. İsterseniz yine video çekerim.

Ayrıca bu sorun sadece sizin programa özgü değil diğer kısayol uygulamalarında da aynı sorun var. Miui nin bir müdahalesimi var acaba. Başka android 10 kullanan arkadaşlarda aynı sorunları yaşayanlar varmı onada bakmak gerek tabi

Son düzenleme:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam ben denedim. Sorunlar devam ediyor. Tam android dil deneyimim yok ama sorun şu şekilde olabilir. Uygulama MIUI ayarlarına ulaşamıyor. Detaylı Aramada da bunu fark ettim android 9 da iken detaylı aramada bir çok ayar bölümünü bulur ve giriş yapabilirdim. Fakat şu an sadece Google uygulamalarının verilerini buluyor. Hiçbir MIUI uygulamasına giremiyor. Sadece uygulamayı buluyor. Anlatabildim mi bilemedim. İsterseniz yine video çekerim.

Ayrıca bu sorun sadece sizin programa özgü değil diğer kısayol uygulamalarında da aynı sorun var. Miui nin bir müdahalesimi var acaba. Başka android 10 kullanan arkadaşlarda aynı sorunları yaşayanlar varmı onada bakmak gerek tabi
Muhtemelen müdahale etmiştir, detaylı arama bazen sonuçları göstermeyebiliyor, telefonu yeniden başlatıp denediniz mi?

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Yeniden başlatıp denedim değişen bir şey olmadı. Farklı bir sorun var ama çözemedim. Bakalım başka birinde daha olursa o zaman anlaşılır artık

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Yeniden başlatıp denedim değişen bir şey olmadı. Farklı bir sorun var ama çözemedim. Bakalım başka birinde daha olursa o zaman anlaşılır artık
Aynen hocam, benim de tek beklentim o, mümkün olduğunca geribildirim almak.

Üst Alt