Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Şu özelliği açıp bir süre dener misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar öncelikle selamlar . Sorunum mi 9 t pro ekranı gözlerimi mahfetti tüm modları denedim olmadı bu nasıl bir telefon böyle çok severek aldım ama gözlerimi çok yoruyor çözüm gibi birşey varmıdır ? benim gibi bu problemi yaşayanınız oldumu ?

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Şu özelliği açıp bir süre dener misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Öyle kullanıyorum kardeşim tüm modlari denedim ekran çok güçlü gözlerimi mahvetti konsantre olamıyorum parlaklığı kissamda acaip bir rahatsızlık veriyor okuma modunuda deniyorum o da olmuyor güzelim telefondan soğuttu beni :(

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Öyle kullanıyorum kardeşim tüm modlari denedim ekran çok güçlü gözlerimi mahvetti konsantre olamıyorum parlaklığı kissamda acaip bir rahatsızlık veriyor okuma modunuda deniyorum o da olmuyor güzelim telefondan soğuttu beni :(
Hocam bende yaklaşık 7~8 aydır kullanıyorum K20 Pro 8/256. İnanın ben de tam tersi ekranına hayranım. Hani IPS/LCD ekran olsa haklısınız derdim. Sizin durumunuza şaşırdım doğrusu.

şendoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
Rn 8 pro
Konular
0
Ayarlar da renk şeması bölümünden bir deneyin isterseniz.

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
Redmi s2 de çalışmıyor uygulama kurulmuyor bile

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Hocam bende yaklaşık 7~8 aydır kullanıyorum K20 Pro 8/256. İnanın ben de tam tersi ekranına hayranım. Hani IPS/LCD ekran olsa haklısınız derdim. Sizin durumunuza şaşırdım doğrusu.
Yine de teşekkür ederim kardeşim ilgilendiğin için .

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Ethnic hocam note 8 pro Android 10 güncellemesinden sonra programda sorun var. Arama kısmında aradığım kelimeyi bulamıyor. Ayrıca DNS ayarına girince program reset atıyor.

Video attım

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Ethnic hocam note 8 pro Android 10 güncellemesinden sonra programda sorun var. Arama kısmında aradığım kelimeyi bulamıyor. Ayrıca DNS ayarına girince program reset atıyor.

Video attım

Öncellikle videolu geribildirim için teşekkürler. Hocam arama kısmı cihazınızda olan bir özellik, dolayısıyla android10 güncellemesinden sonra bazı menüler kaldırılmış olabilir. Private dns cihazdan cihaza değişiklik gösterebiliyor, kullandığınız cihaz elimde olmadığı için test yapmam mümkün değil ama eğer siz shorcut manager uygulamasına aşina iseniz uygulamadan private dns aratarak bana kısayolun paket ismini yazarsanız bende uygulamaya eklerim. Böylece sizde uygulamaya katkı yapmış olursunuz.

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Öncellikle videolu geribildirim için teşekkürler. Hocam arama kısmı cihazınızda olan bir özellik, dolayısıyla android10 güncellemesinden sonra bazı menüler kaldırılmış olabilir. Private dns cihazdan cihaza değişiklik gösterebiliyor, kullandığınız cihaz elimde olmadığı için test yapmam mümkün değil ama eğer siz shorcut manager uygulamasına aşina iseniz uygulamadan private dns aratarak bana kısayolun paket ismini yazarsanız bende uygulamaya eklerim. Böylece sizde uygulamaya katkı yapmış olursunuz.
Hocam baktım ama galiba o özellik aktif değil. Private DNS aramalarda bulunmuyor.
Sizin kullandığınız com.android.settings/com.android.settings.Settings$NetworkDashboardActivity
Kodu mevcut fakat oda shortcut manager de de çalışmıyor. Android 10 da kaldırılmış olabilir mi yoksa cihaza özel bir sorun olabilir belki

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam baktım ama galiba o özellik aktif değil. Private DNS aramalarda bulunmuyor.
Sizin kullandığınız com.android.settings/com.android.settings.Settings$NetworkDashboardActivity
Kodu mevcut fakat oda shortcut manager de de çalışmıyor. Android 10 da kaldırılmış olabilir mi yoksa cihaza özel bir sorun olabilir belki
hocam cihazınız mtk işlemcili galiba, belkide ondan kaynaklıdır, bilemiyorum.

Üst Alt