Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Öncelikle böyle bir uygulamayı bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim. Programın "Özel DNS Ayarları" kısmına girmek istediğimde program kendini anında sonlandırıyor. Kullanmakta olduğum cihaz Mi 9T Pro. Rom ise; xiaomi.eu MIUI v20.3.19. Bilginize. Yes~~
Öncellikle geribildiriminiz için teşekkürler. Aslında uygulamayı global rom üzerinde deneyip yazdım çünkü custom ROM kullananlar bu menülere daha kolay erisebiliyorlar. Fakat şuan bende xiaomi.eu kullanıyorum ve herhangi bir sorun görünmüyor. Tabiki cihazdan cihaza bu hatalar değişebiliyor. Eğer imkanınız varsa ve cihazınız rootluysa bana /data/data/com.ceyhan.sets/files/app/.kivy/logs yolundaki uygulamanın log kayıtlarından son tarihli olanı atıp sorunu anlamama yardımcı olabilirsiniz.

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Öncellikle geribildiriminiz için teşekkürler. Aslında uygulamayı global rom üzerinde deneyip yazdım çünkü custom ROM kullananlar bu menülere daha kolay erisebiliyorlar. Fakat şuan bende xiaomi.eu kullanıyorum ve herhangi bir sorun görünmüyor. Tabiki cihazdan cihaza bu hatalar değişebiliyor. Eğer imkanınız varsa ve cihazınız rootluysa bana /data/data/com.ceyhan.sets/files/app/.kivy/logs yolundaki uygulamanın log kayıtlarından son tarihli olanı atıp sorunu anlamama yardımcı olabilirsiniz.
Belirttiğiniz dosya yolu yanlış sanırım. Logs kayıtlarını bulamadım. ".kivy/logs" dosya yolu yok. Hatta uygulamaya direkt "/data/data/com.ceyhan.sets" dosya yolunu gösterdim oto arama için. Malesef içerisinde herhangi bir logs dosyası olmadığı belirtti.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
ho
Belirttiğiniz dosya yolu yanlış sanırım. Logs kayıtlarını bulamadım. ".kivy/logs" dosya yolu yok. Hatta uygulamaya direkt "/data/data/com.ceyhan.sets" dosya yolunu gösterdim oto arama için. Malesef içerisinde herhangi bir logs dosyası olmadığı belirtti.
hocam gizli dosyaları gösteri aktif ettiniz mi xplore'da?

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Buyrun hocam zip haline getirdim.
Çok teşekkürler hocam. Log kayıtlarında bir hata görünmüyor, uygulamanın kapanmasına neden olan şey açılmaya çalışılan ayarın bir etkisi olabilir.

Daha önce shortcut manager yada activity launcher gibi uygulamaları kullanmışlığınız varsa eğer sizin cihazınızdaki private dns ayarının paket ismini alıp yazmanız mümkün mü?

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Çok teşekkürler hocam. Log kayıtlarında bir hata görünmüyor, uygulamanın kapanmasına neden olan şey açılmaya çalışılan ayarın bir etkisi olabilir.

Daha önce shortcut manager yada activity launcher gibi uygulamaları kullanmışlığınız varsa eğer sizin cihazınızdaki private dns ayarının paket ismini alıp yazmanız mümkün mü?
Rica ederim, Tabikii. "com.android.settings.network.PrivateDnsSettingsActivity" Buyrun hocam. :)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Rica ederim, Tabikii. "com.android.settings.network.PrivateDnsSettingsActivity" Buyrun hocam. :)
Tekrar tekrar teşekkürler hocam. Bu paket ismini uygulamadaki ile karşılaşacağım, eğer farklıysa bunu da ekleyip uygulamayı güncelleyeceğim.

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Tekrar tekrar teşekkürler hocam. Bu paket ismini uygulamadaki ile karşılaşacağım, eğer farklıysa bunu da ekleyip uygulamayı güncelleyeceğim.
Yardımcı olabildiğime sevindim. Ben teşekkür ederim iyi çalışmalar. :)

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Arkadaşlar öncelikle selamlar . Sorunum mi 9 t pro ekranı gözlerimi mahfetti tüm modları denedim olmadı bu nasıl bir telefon böyle çok severek aldım ama gözlerimi çok yoruyor çözüm gibi birşey varmıdır ? benim gibi bu problemi yaşayanınız oldumu ?

Üst Alt