Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Hocam yapılır yapılmasına da bu işi yapan bir sürü uygulama var zaten. Birde insanlar bilinçsizce silinmemesi gereken bazı uygulamaları kaldırır, cihazı bozar sonra bana sararlar. O sorumluluğu almak istemiyorum.

hocam örnek uygulama söylermisiniz çok denedim hiçbiri kaldırmıyor kaldırıldı diyor duruyor yani normal uygulama kaldırır gibi tek tuşla komple kaldırsın istiyorum

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
hocam örnek uygulama söylermisiniz çok denedim hiçbiri kaldırmıyor kaldırıldı diyor duruyor yani normal uygulama kaldırır gibi tek tuşla komple kaldırsın istiyorum
Ben baya oldu sistem uygulamalarını silmeyeli ama en son hatırladığım "system app remover" vardi markette. Bir kaç tane daha vardı da isimlerini hatırlamıyorum şu an..

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Ben baya oldu sistem uygulamalarını silmeyeli ama en son hatırladığım "system app remover" vardi markette. Bir kaç tane daha vardı da isimlerini hatırlamıyorum şu an..

hocam 10'dan fazla o ve onun benzeri uygulama denedim hepsi çöp olmuş çalışmıyorlar

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
hocam 10'dan fazla o ve onun benzeri uygulama denedim hepsi çöp olmuş çalışmıyorlar
Hocam tamamen kaldırmak istediğiniz uygulamalar hangileri? Bu arada devre dışı değil tamamen kaldırmak istiyorsunuz değil mi?

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
evet hocam genelde sistem uygulamarı şimdi aklımda isim yok
Eğer isterseniz bana kaldırmak istediğiniz uygulamaların paket isimlerini bir liste halinde verin (misal: com.android.gallery, com.miui.calculator) eğer olursa ben size özel bir şey yapmaya çalışırım. Ama sileceginiz uygulamaları dikkatli seçin, doğabilecek bir olumsuzlukta sorumluluk kabul etmem.

xswindler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Malesef hocam. Bu cihazınızda var olan ayarlara ulaşabilmeniz için bir kısayol uygulaması aslında. Eğer o ayar cihazınızda bulunmuyorsa erişilmesi de imkansız. Keşke elimde test edecek daha fazla cihaz olsaydı, o zaman hangi ayarların hangi cihazlarda çalıştığını daha iyi anlayıp ona göre filtreleme yapardım.
Anladım hocam teşekkür ediyorum.

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Eğer isterseniz bana kaldırmak istediğiniz uygulamaların paket isimlerini bir liste halinde verin (misal: com.android.gallery, com.miui.calculator) eğer olursa ben size özel bir şey yapmaya çalışırım. Ama sileceginiz uygulamaları dikkatli seçin, doğabilecek bir olumsuzlukta sorumluluk kabul etmem.

yok hocam uğraşmaya gerek yok o kadar ben sadece öneride bulundum :)

Üst Alt