Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam konuyla alakali degil biraz ama.yazi fontunu merak ettim.hos gorunuyor.ogrenmemiz mumkunmu acaba.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yıllardır kullanırım :) "Bariol"

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
Uygulama güncellendi.

v2.0
• Yeni ayarlar ekledi.
• Arayüz iyileştirildi.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
çalışma güzel eline sağlık cihazım mi 5s 3d touch açıyorum yanlız çalışmıyor pil tasarrufu hata veriyor factoriy kit ne olduğunu bilmiyorum yanlız tepki vermiyor pil tasarrufu cihazımda açık olduğu halde tasarruf modu uygulamada kapalı görünüyor uygulamada açsamda kapasamda cihaza etki etmiyor başarılar dilerim

baymurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi note pro
Konular
2
süper olmuş, eline sağlık.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
çalışma güzel eline sağlık cihazım mi 5s 3d touch açıyorum yanlız çalışmıyor pil tasarrufu hata veriyor factoriy kit ne olduğunu bilmiyorum yanlız tepki vermiyor pil tasarrufu cihazımda açık olduğu halde tasarruf modu uygulamada kapalı görünüyor uygulamada açsamda kapasamda cihaza etki etmiyor başarılar dilerim
Hocam daha önce de belirttiğim gibi benim uygulamam bu ayarlara erişmeyi sağlıyor, mevcut ayarların cihazınızda çalışıp çalışmaması yine cihazınızda ilgili olan bir şey, benim bu konuda yapabileceğim bir şey yok ne yazık ki..

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

Ekli dosyalar

• BariolRegular.zip
    43,7 KB · Görüntüleme: 42

ne0n66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habip
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
2
Hocam emeğine sağlık. Teşekkür ediyorum. Nacizane bir fikir olarak uygulama içerisindeki menüleri tek tek açıklamalarıyla beraber(ne işe yaradığını) ilk mesaja eklesen daha iyi olur gibi geldi bana. Ben gibi ileri düzeyde bilgisi olmayan kişilere de daha fazla fayda sağlamış olur. Tabi karar sizin. Tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam emeğine sağlık. Teşekkür ediyorum. Nacizane bir fikir olarak uygulama içerisindeki menüleri tek tek açıklamalarıyla beraber(ne işe yaradığını) ilk mesaja eklesen daha iyi olur gibi geldi bana. Ben gibi ileri düzeyde bilgisi olmayan kişilere de daha fazla fayda sağlamış olur. Tabi karar sizin. Tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
Öneriniz için teşekkürler, fakat bence ileri düzeyde bilgisi olmayanların uygulamayı kullanmaması kendileri için daha iyi olur. :)

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Birde hep uygulamanın çalışmayan öğeleri ile ilgili geribildirim alıyorum o yüzden uygulama benim telefonum dışında diğer telefonlarda tam anlamıyla kusursuz calisiyormu bilmiyorum bu anlamda varsa bir geribildirim almam fena olmazdı :)

Üst Alt