Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

anhtrc1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
8.0
Cihazım
mi 9t
Konular
4
Teşekkürlerclap~~

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
iyi kullanımlar..

c3yt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HCahitSağlam
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
1
Teşekkürler ...

baymurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi note pro
Konular
2
uygulamam çok iyi olmuş, eline sağlık. performans mod, standart mod ilave etmeni rica ederim.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
dün biri sayfada paylaşmıştı bu değilmiydi acaba brick olmuş telefonu
Telefonun brick olmasiyla bu uygulamanın dogrudan bir alakası yok. Uygulama miui'da görünmeyen bazı ayarları görmenizi sağlıyor, bu ayarlara markette kolaylıkla bulabileceğiniz bir çok shortcut yada activity launcher tarzı uygulamalar ile de erişebilirsiniz, ben bu uygulama ile bu ayarların kısayollarını ekleyerek sizlere kolaylık sağlamak istedim. Telefonun brick olması, kullanıcının bu uygulama ile eriştiği ayarlarda yaptığı bazı bilinçsiz (benim gibi) değişikliklerle alakalı olabilir.

Markette bulanan rom manager tarzi uygulamalarla bir çok kişi bilinçsiz kullanım neticesinde telefonlarını kullanılamaz hale getirmektedirler, bu yükledikleri uygulamanın güvenilir olmamasından değil yanlış kullanılmasından kaynaklanıyor.

Uygulamayı her türlü antivirüs uygulamasından geçirebilirsiniz, sizden hiç, yani 0 izin istemesine ragmen kuskulanabilirsiniz ve tekrar söylüyorum güvenmiyorsanız eğer yüklemezsiniz, bu sizin hakkınız, kimseye zorla uygulama yükletmiyorum ve bunu soylemenin kibarlikla, nezaketle bir alakası yok..

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
uygulamam çok iyi olmuş, eline sağlık. performans mod, standart mod ilave etmeni rica ederim.

Teşekkür ederim..

fakat ben artık bir şey yapmayı düşünmüyorum. Uygulamadan hiçbir maddi kazancım olmamasına rağmen (ki uygulamada reklam bile yok), sadece bir forum ortamının gerektirdiği karşılıksız yardım prensibi ile yaptığım bu uygulama yüzünden neler ile itham ediliyorum. bence hiç gerek yok..

Üst Alt