Yardım Miui Gallery

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Merhabalar xiaomi kullanıyordum ama mecbur sebeplerden şu an meizu kullanıyorum. Miui nin galeri uygulamasını çok seviyordum. Acaba apk şeklinde yükleyip kullanabilme ihtimalim var mıdır? Varsa paylaşabilir misiniz. Teşekkürler

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Merhabalar xiaomi kullanıyordum ama mecbur sebeplerden şu an meizu kullanıyorum. Miui nin galeri uygulamasını çok seviyordum. Acaba apk şeklinde yükleyip kullanabilme ihtimalim var mıdır? Varsa paylaşabilir misiniz. Teşekkürler
Kurulur mu bilmem ama apksini paylaşayım

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Kurulur mu bilmem ama apksini paylaşayım
Apk sını bulmak kolay da işte kurulmuyor bunlar. Port edilmesi gerekiyor nedir artık. Xiaomi dışındaki cihazlara olmuyor. Teşekkürler yinede.

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Apk sını bulmak kolay da işte kurulmuyor bunlar. Port edilmesi gerekiyor nedir artık. Xiaomi dışındaki cihazlara olmuyor. Teşekkürler yinede.
Apksini sordunuz paylaştım hocam :) alternatif olarak Google fotoğraflar uygulumasını kullanabilirsiniz benzer uygulamalar zaten

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Miui galeride ki bazı özelliklerden dolayı tercih ediyorum. O yüzden istiyorum. Aradım ama bulamadım hocam. Birde buraya yazayım dedim.

Üst Alt