Yardım MIUI Galeri Klasör İsimlendirmesi

myhtpcx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
myhtpcx
Cihazım
redmi
Konular
9
Miui'ın kendi galerisinde benim oluşturduğum klasör isimlerinin sonuna _rastgele iki basamaklı sayı ekliyor.
örneğin resimlerim_87 videolarım_23 gibi. klasörü nerede oluşturduğumun önemi yok.
normalde klasör ismi öyle değil sadece galeri öyle gösteriyor. root'ladıktan sonra olmuş olabilir.
sinir edici bir durum :) nasıl kurtula bilirim bundan.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Yanlış anlamayın ama ben mi galeriyi hiç beğenmedim ve ilk günden beri başka bir galeri uygulaması kurup kullanıyorum

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Xiaomi tarafından yapılmış en saçma program olur kendileri. Hatta onca güncellemeye vs rağmen hiçbir şekilde düzeltilmeyerek dahada beter hale getirilerek bir garabet şeklinde kalmıştır. Bu zavallı galeri uygulaması thumbnail ile resim dosyasını ayırt edemez. Silmenin ne olduğunu bilmez. Bu uygulamaya göre telefonumda ikiyüz küsür resim dosyası var. Oysa gerçekte var olan sadece 16 tane. Çoktan sildiğim resimleri inatla varmış kabul ediyor. Hiçbir zaman cloud ile senkronizasyon açmadığım halde silinen resimler yok buluttaki resimler vs gibi olmayan ne varsa gösteriyor. İşin tuhafı bu olmayan resimleri nerden bulup gösteriyor onuda anlamadım. Silmek, programın verilerini silmek vs hiçbir işe yaramıyor.
Tabi çözüm kolay, uygulamayı dondurmak ve hiç kullanmamak.

myhtpcx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
myhtpcx
Cihazım
redmi
Konular
9
Yanlış anlamayın ama ben mi galeriyi hiç beğenmedim ve ilk günden beri başka bir galeri uygulaması kurup kullanıyorum
Xiaomi tarafından yapılmış en saçma program olur kendileri. Hatta onca güncellemeye vs rağmen hiçbir şekilde düzeltilmeyerek dahada beter hale getirilerek bir garabet şeklinde kalmıştır. Bu zavallı galeri uygulaması thumbnail ile resim dosyasını ayırt edemez. Silmenin ne olduğunu bilmez. Bu uygulamaya göre telefonumda ikiyüz küsür resim dosyası var. Oysa gerçekte var olan sadece 16 tane. Çoktan sildiğim resimleri inatla varmış kabul ediyor. Hiçbir zaman cloud ile senkronizasyon açmadığım halde silinen resimler yok buluttaki resimler vs gibi olmayan ne varsa gösteriyor. İşin tuhafı bu olmayan resimleri nerden bulup gösteriyor onuda anlamadım. Silmek, programın verilerini silmek vs hiçbir işe yaramıyor.
Tabi çözüm kolay, uygulamayı dondurmak ve hiç kullanmamak.

bir dokundum bin ah işittim :D

KayraBey nedense ben uygulamayı sevdim. arayüzden dolayı olmalı, o küçük 4 sütünluk thumbnail'ler herşey elimin altında hissi veriyor, bir de harici uygulama yükleme fobim var :) o yüzden kopamadım.

solanercan senin başına gelen benim başıma hiç gelmedi, ilginç bir sorunmuş senin ki de.

ben genede illede miui galerim de galerim diyorum :)

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
bir dokundum bin ah işittim :D

KayraBey nedense ben uygulamayı sevdim. arayüzden dolayı olmalı, o küçük 4 sütünluk thumbnail'ler herşey elimin altında hissi veriyor, bir de harici uygulama yükleme fobim var :) o yüzden kopamadım.

solanercan senin başına gelen benim başıma hiç gelmedi, ilginç bir sorunmuş senin ki de.

ben genede illede miui galerim de galerim diyorum :)
:D

Üst Alt