Miui Forum

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Üye: Xioami bozdu, şu şu konularda rezalet
Diğer Fan Üyeler: Oha xiaomi ye saldırı var. Pu pu rezalete bak. Terbiyesiz ahlaksız. Konuyu araştırıp bulabilirsiniz. Sert eleştiri dışında hiçbirşey yapmadım. Bu da forumun eleştirisi. Hadi linç atın
Eğer ucunu açık bırakıyor, hiçbir öneri sunamıyor ve buna da eleştiri diyorsanız tepkiler almanız kadar doğal birşey olamaz.
Madem örnek verdiniz, Skorpi hocamızın da dediği gibi evet biz de diyoruz Xiaomi bozdu diye. Ama irade bizim. Ben de neredeyse her ay birbirinin benzeri donanımda cihazlar çıkarmasını sevmiyorum. Ancak fiyat konusunda diğer arkadaşlara katılmayıp kendi açıkladığı fiyatları ucuz bulduğum (satıcıların fiyatları onları bağlamaz) için, çıkardığı tüm ürünlerin kalitelerini çok yüksek bulduğum için hala Xiaomi'yi seviyorum. Beni rahatsız eden konuları global forumdan da kendimce kendilerine bildirdim. Elimden de başka birşey gelmez.
Ama buradan sallayan kişiler sadece sallamak için salladıkları için eleştiri almaktalar. Mesele dün birisi bir üyemizin satış konusunda yani alakasız bir yerde yazmıştı. Aman ha kimse 6X almasın, pili 6 saatte bitiyor, global romu yok sakın bulaşmayın, sizi kandırıyorlar diye. Şimdi bu yazılan şey doğru mu? Altında bu cihazı kullananlar tarafından yazılan hayır pili gayet iyi gidiyor tepkisi kadar doğal birşey olabilir mi? Bu cihazı alanlar bu cihazın Global romunun gelmeyeceğini zaten bilmiyor mu? Bunun globalinin zaten MiA2 olduğunu bilmiyor mu? Ha bilmiyorsa bu daha kötü. Kimse bilmediği birşeyi alıp sonra da beklentisi karşılanmayınca o cihaza eleştiri yapamaz ya da cihazındaki bir sorun, yüklediği bir uygulama, açık bıraktığı ve bilinçsizce kullandığı birşey yüzünden kendi pili çabuk bitiyor (ki birçok cihazda 6 saat süre almanız bile pek mümkün olmuyor) diye insanları yalancılıkla, dolandırıcılıkla itham edemez. Ben memnunum diyen insanlara "sen nasıl memnunsun" diye kafa tutamaz.
Siz düzgünce eleştiri yaparsanız size de düzgünce cevap yazılır.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Eleştirinize eleştiri ile karşılık verildiğinde saldırganlaştınız, diğer konumuz hala duruyor. Yazdıklarınızın koşulsuz kabul edileceğini size düşündürten nedir? Nasıl ki sizin eleştiri hakkınız varsa diğer üyelerimizin de sizi eleştirme hakkı var. Yeter ki üslubunuzu bozmayın. Hakarete varan cümlelerimiz için o konu içinde sizi uyarmıştım zaten, ancak bu konuya yazmış olduğunuz "haydi linç atın!" ifadenizle birlikte forumumuzda yerinizi olmadığını kanıtlamış oldunuz. Yöneticilerimiz her gün sizin tartışmalarınızı, kavgalarınızı diğer üyelerimizi tahrik edici cümlelerinizi takip etmek zorunda değil.

Bu konu ait olduğu yer olan çöp kutusuna alınarak konu sahibi forumumuzdan uzaklaştırılmıştır.

Üst Alt