MIUI 12.5 Miui Enhanced güncellemesi kendi kendine mi yükleniyor?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Herkese selam. Yaklaşık 10 gün önce mi note 10'a miui 12.5.5 güncellemesi gelmişti. Güncelleme sonrası, güncelleme penceresinde önce belirli, sonra kararlı yazdı. Bugün kontrol ettiğimde Enhanced yazısıda eklenmiş. 12.5.5 güncellemesinden sonra herhangi bir güncelleme gelmedi.Merak ettiğim enhanced güncellemesi ayrı bir güncelleme değil miydi? Kendi kendine nasıl olmuş olabilir?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-11-15-25-35-581_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-12-11-15-25-35-581_com.android.updater.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 43

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Sporcu
Konular
34
Merhaba hocam..
Poco X3 NFC cihazında da aynı durum söz konusu..
Önce Enhanced güncellemesi geldi ama güncellemeden sonra Enhanced yazısı güncelleme ekranında gözükmüyordu, Güncelleme uygulamasına güncelleme geldikten sonra Enhanced yazısı da eklendi..
Güncelleme uygulaması güncellendiği için eklendi o Enhanced yazı yani..

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhaba hocam..
Poco X3 NFC cihazında da aynı durum söz konusu..
Önce Enhanced güncellemesi geldi ama güncellemeden sonra Enhanced yazısı güncelleme ekranında gözükmüyordu, Güncelleme uygulamasına güncelleme geldikten sonra Enhanced yazısı da eklendi..
Güncelleme uygulaması güncellendiği için eklendi o Enhanced yazı yani..
Merhaba kardeşim gelen güncellemenin hiç Bir artısı yok ki pil daha hızlı tükeniyor çift çift düşüyor Örneğin %98'den izle 96'ya düşüyor birden. Bir tek hız biraz artmış o kadar Onun dışında hiçbir değişiklik göremedim

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Yokmu bu durumla karşılaşan kimse? Enhanced güncellemesini güncelleyici uygulaması güncellendikten sonra alan? Enhanced sonrası pil ömrü resmen yerlerde. Bekleme modunda 3 saatte %6 yemiş durup dururken mobil veri kapalı cihaz uçak modunda ona rağmen. Cihazı elime alınca da pil deli gibi tükeniyor. Yokmu başına gelen?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Yokmu bu durumla karşılaşan kimse? Enhanced güncellemesini güncelleyici uygulaması güncellendikten sonra alan? Enhanced sonrası pil ömrü resmen yerlerde. Bekleme modunda 3 saatte %6 yemiş durup dururken mobil veri kapalı cihaz uçak modunda ona rağmen. Cihazı elime alınca da pil deli gibi tükeniyor. Yokmu başına gelen?
Gelen güncelleme enhanced arkadaşım. Xiaomi ayarlar menüsünden uygulamaları güncelleyince enhanced yazısı ekleniyor. Bende de öyle olmuştu. Cihaz mi note 10 lite.

Üst Alt