Yardım MIUI Enchanced edition 12.5.1 romaTwrp yükleyip magisk ile root atmak istiyorum

FatihAlper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Redmi Note 9 MIUI Enchanced edition 12.5.1 roma sahip cihazım var. Twrp yükleyip magisk ile root atmak istiyorum fakat forumdaki bazı yazılar gözümü korkuttu. Cihazı bricklemekten korkuyorum. 5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi birisi bu işi nasıl yapacağımı anlatabilir mi? Forum kurallarını biliyorum fakat kimse yeni miui sürümünden bahsetmemiş ve ana konu da iyice inaktifleşmiş. O yüzden yeni konu açma gereği duydum.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
MIUI 12 veya 12.5 arasında bir fark yok hocam. Yapılması gerekeni zaten yazmışsınız. TWRP yüklenecek ve TWRP üzerinden magisk yüklenecek. SOn 4 yıl içinde açılmış her hangi bir root konusunu kullanabilirsiniz değişen bir şey yok :)

FatihAlper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
MIUI 12 veya 12.5 arasında bir fark yok hocam. Yapılması gerekeni zaten yazmışsınız. TWRP yüklenecek ve TWRP üzerinden magisk yüklenecek. SOn 4 yıl içinde açılmış her hangi bir root konusunu kullanabilirsiniz değişen bir şey yok :)
Peki brick falan olur mu hocam. Bazı arkadaşlar redmi note 9 için twrp sıkıntılı yazmışlar. Bazıları brick yapmış ya da klasik flashlama yöntemiyle kuramamışlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stoya hocam siz bu konularda bilgiliydiniz aydınlatabilir misiniz beni?

Üst Alt