Soru MIUI doğa mobil

TeknoBerker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berker
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
5
Doğa Mobilin getirdiği ürünler hariç diğer ürünler tehlike saçıyor diye not düşmüşler bu ne derece doğru fikri yada bilgisi olan var mı?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Şimdi ben kalkıp cihazima Çin Rom u yükleyerek kullansam sağlığım mi etkilenecek? Bu kadar Çinli Sağlıklarına zarar veren rom kullanıyor lar onları uyarmak lazım..

Yada şöyle düşünelim bu zamana kadar gelen resmi olsun gayri resmi olsun tüm xiaomi cihazlar sağlığa zararlı manası çıkar ki, bu iftiradan başka bir şey değildir...

Özet, firma kendini bırakın ilkokul çocukları ni kreşteki çocuklara bile güldürmek için elinden geleni yapıyor...

HM NOTE 1LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyla:

Erenimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
Konular
10
telefonumun kutusunun arkasında MIUI Türkiye etiketi var ve de telefonumun arkasında CE baskısı bulunuyor ayrıca global rom ile geldi. burası tamamen belirli bir kesimi manipüle etmek için yazılmış bana sorarsanız.

Oyla:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
İki katı fiyatına sattıkları cihazlarına kılıf arıyorlar. Başka bir şey değil. Ciddiye almamak lazım.

Oyla:

Erenimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
Konular
10
İki katı fiyatına sattıkları cihazlarına kılıf arıyorlar. Başka bir şey değil. Ciddiye almamak lazım.
şimdi baktım da 64gb fiyatına 32gb telefon satıyorlar vay be. belki kvk garantili olduğu içindir..

düzenleme : mi basic kulaklık ve Türkçe kullanım kılavuzu varmış ayrıyetten kutudaki yazılar Türkçeymiş falan filan. o yüzden fiyat farkı var bence.

Oyla:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Redmi note 4'ten bahsediyorsanız onun global modeli 32gb ondan öyle. 64gb olan MTK işlemcili modeli Cepport'ta da 100 lira ucuz.

Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Redmi note 4'ten bahsediyorsanız onun global modeli 32gb ondan öyle. 64gb olan MTK işlemcili modeli Cepport'ta da 100 lira ucuz.
Hocam yanlışınız var 64gb olanında SD modeli mevcut buyrun internette bir ilanın fotoğrafı bu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
doğrudur hocam ben gözden kaçırmış olabilirim. Özetlersek 3-32gb delta garantiliyi cepporttan alır geçerim ben olsam. KVK da çok matah bir firma değil zaten. 300 lira fiyat farkı kesinlikle değmez.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
şimdi baktım da 64gb fiyatına 32gb telefon satıyorlar vay be. belki kvk garantili olduğu içindir..

düzenleme : mi basic kulaklık ve Türkçe kullanım kılavuzu varmış ayrıyetten kutudaki yazılar Türkçeymiş falan filan. o yüzden fiyat farkı var bence.
Evet bizim 4$'a alabildiğimiz kulaklığı kutuya dahil ettikleri için 400TL daha pahalıya satmak zorunda kalmışlar.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Oyla:

TeknoBerker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berker
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
5
Detaylı araştırdım xiaomi avrupa ürünlerinde de kulaklık çıkmıyormuş.Ürün fiyatını bu şekilde arttırmamak için xiaominin en pahalı kulaklı 150 lira civarı 400 lira farkı doğa ve kvk bölüşüyor. Delta 2.5 ay sonunda lg g4 sıfır cihaz gönderdi. Sorunsuz yaşadık ama kvk da aynı delta okadar kötü değil. Ama cepport mağzası ürününe sahip çıkıyor. Inşallah bozmazlar.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt