Sohbet Miui den umudu kes ey ahali Linaage os sizi bekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Beyler xiaomi mi 5s i çoktan gözden çıkarmış bırakın miuiyi gelin mis gibi linaage os bi köşede bekliyor hiç bir sorun yok roma tertemiz ne uğraşıyorsunuz xiaomiyle bunların nazını mı çekeceğiz

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Ben 15 kullanıyorum gayet memnunum şarj süresi de miui den uzun parmak izi tartışmaya kapalı şekilde miui den hızlı gayet kullanışlı

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
ya o değilde telefonu bozacağız sürekli rom atıyoruz 8 di 9 du 10 du lineage derken :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ya o değilde telefonu bozacağız sürekli rom atıyoruz 8 di 9 du 10 du lineage derken :)
portre modu varmı lineage de?

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Ben çok özür dileyerek konuya giriş yapmak istiyorum.
Ama o başlık nedir ? Konu başlığı ?

Yani tamam, Lineage OS Rom'u olabilir... Sorunsuz da olabilir...
Fakat bu şekilde konu açma gereği neden duydunuz ki ?
Xiaomi'yi, Miui'ı hatalarıyla seven insanlar da var. Neyse onu boş verelim, lütfen forum kurallarına uyar mısınız.

Örnek Konu Şablonu

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Xiaomi'yi Xiaomi yapan, MIUI'dir....Türkçesi...Xiaomi ile MIUI bir bütündür ve Xiaomi, ancak ve ancak MIUI ile birlikte kullanılırsa, Xiaomi'dir.
Saf Android ve saf Android'e yakın bir sistem kullanmak isteyen gider Google Pixel alır....
tabiki de arada bir AOSP Romlara bakıp, neler yaptıklarını görüp, geri dönmek olağan karşılanmakta....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Her ne kadar miui çok seven birisi olsam da, arkadaşın yaptığını saygısızlık olarak görmüyorum. Bence miui geliştiriciler globale açılırken çuvallamak ile kaliteyi devam ettirmek arasında gidip geliyorlar. Arkadaş belli ki buna serzenişte bulunuyor. Bugüne kadar foruma laf söyleyen, mi note 3 alıp iphone 7 nin 3/1 fiyatına rağmen şurası kırmızı olsa daha iyi deyen herkese şiddetle karşı çıktım. Evet mi telefon ve miui ayrı bir kesime hitap ediyor, kalitesini bilen vazgeçmiyor. Ama burada bir şey ters gitmeye yüz tuttu.
Adam haklı beyler. Onu yuhlamayalım. Birlik olup miui develop takımını mesaj yağmuruna tutalım. Miui 10 için 9 daki hataları tekrar etmesinler. Yoksa saçma sapan diğer OS lar gibi olacak.

Yukarıdaki yazılanlar mi5s içindir. Diğer bir iki modelin stabilitesi iyi olması miui 10 beta nın en kötü beta başlangıcını yaptığı gerçeğini değiştirmez.

Skorpi üstadım sizin görüşünüze ayrıca saygı duyuyorum. Bunu miui developer takımına özellikle Caner06 arkadaşın dediği gibi mi5s i sallamayan ekibe yönelik bilinmesi gerektiğinden destekliyorum. Çünkü miui global forumda buna benzer o kadar çok konu var ki şu anda. Mi5s i çöp yaptılar bir yıldır ha düzelecek diye bekliyorum. Rom değiştirmedim global beta kullanıyorum. Miui 10 geldi. Telefon atariye döndü.

Arkadaşta mi note 3 var ve son derece stabil. Mi5 de stabil.

Son düzenleme:

syprinus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 5S 4/128
Konular
9
Başlik gercekten manidar ve abartili olmuş,konuda ki bazı yorumlar da oyle ancak,5S kullanmayanların bu durumu anlayacağini pek düşünmüyorum,ben 5s alirken donanim ozellikleri ve fiyati icin aldim,herkes android yada yazilim konusunda tecrubeli olmak zorunda degil,burada beklenen bu cihazi adam gibi kullanabilmek,bu kadar farkli versiyon ve farkli rom varken surekli sorunla karsilasip cihazi tam verimli kullanamayinca hali ile bu sekilde durumlar olabilir,eger tahammul kalmamissa yapilmasi gereken ya cihaz degistirmek yada yeni yazilim beklemek ama isteyen gider pixel alir cumlesi sorunun cozumu olamaz diye dusunuyorum...Ben 5s te bu kadar yazilimsal sorun yasayacagimi bilseydim zaten pixel yada baska cihaz alirdim,miui 8 den beri 4 cekirdek bile kullanamiyor cihaz,biraz objektif olmak lazim,bu kadar agresif veya fanatik olmaya gerek yok,sonuc olarak miui 5s te 2 senedir isteneni veremedi verecek gibi de gorunmuyor,isteyen rr kullanir,isteyeb lineage os kullanir,eger 5s i 5s yapan rr ise tercih o zaman rr olur,bu kadar sasirmamak lazim.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Başlik gercekten manidar ve abartili olmuş,konuda ki bazı yorumlar da oyle ancak,5S kullanmayanların bu durumu anlayacağini pek düşünmüyorum,ben 5s alirken donanim ozellikleri ve fiyati icin aldim,herkes android yada yazilim konusunda tecrubeli olmak zorunda degil,burada beklenen bu cihazi adam gibi kullanabilmek,bu kadar farkli versiyon ve farkli rom varken surekli sorunla karsilasip cihazi tam verimli kullanamayinca hali ile bu sekilde durumlar olabilir,eger tahammul kalmamissa yapilmasi gereken ya cihaz degistirmek yada yeni yazilim beklemek ama isteyen gider pixel alir cumlesi sorunun cozumu olamaz diye dusunuyorum...Ben 5s te bu kadar yazilimsal sorun yasayacagimi bilseydim zaten pixel yada baska cihaz alirdim,miui 8 den beri 4 cekirdek bile kullanamiyor cihaz,biraz objektif olmak lazim,bu kadar agresif veya fanatik olmaya gerek yok,sonuc olarak miui 5s te 2 senedir isteneni veremedi verecek gibi de gorunmuyor,isteyen rr kullanir,isteyeb lineage os kullanir,eger 5s i 5s yapan rr ise tercih o zaman rr olur,bu kadar sasirmamak lazim.
Dikkat ettiyseniz, ben L-OS i kötülemedim veya diğer AOSP Romları ve kimseye de, gidin Pixel cihaz alın da demedim...Bu başlığı açana da L-OS yerine, o kadar çok meth ettiğinden dolayı, saf Android'li Pixel cihaz alması tavsiyesinde bulundum sadece...bilmem anlatabildim mi?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

BK KingX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yokki
Cihazım
Yok
Konular
21
MİUİ 10 BETADIR HATALAR PERFORMANS DÜŞÜŞLERİ OLABİLİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt