Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Mi 5s wifi sorunu düzeltildi mi ? Link altına wifi den dolayı güncellenecek yazmissiniz

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Düzeltildi sayfalar arasında yeni link mevcut

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Düzeltildi sayfalar arasında yeni link mevcut

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yandisk dışında başka link yokmu hocam bir türlü kayıt olup indiremedim direk indir diyorum giriş yapın diyor inan yapamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Yandisk dışında başka link yokmu hocam bir türlü kayıt olup indiremedim direk indir diyorum giriş yapın diyor inan yapamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
Hocam ilk önce Yandex'e kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonra linke tıklayıp diske kaydedin. Şimdi kendi Yandex inizden kolayca indirme işlemini yapabilirsiniz

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Yeni güncelleme de Google reklamlarını ve YouTube reklamlarını engelleme imkanı olabilir mi

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Hocam mi5 kurdum Dolby atmos kurunca çağrı geldiği zaman telefon dan ses çıkmıyor bazen neden acaba kulaklıkta aynı müzik dinlerken kulaklıkga çağrıyı aktarmiyor

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam mi5 kurdum Dolby atmos kurunca çağrı geldiği zaman telefon dan ses çıkmıyor bazen neden acaba kulaklıkta aynı müzik dinlerken kulaklıkga çağrıyı aktarmiyor
Dolbyin başka bir sürümünü denediniz mi hocam. Belki kullandığınız uyumsuz olabilir

Yeni güncelleme de Google reklamlarını ve YouTube reklamlarını engelleme imkanı olabilir mi
YouTube uygulaması için YouTube vanced kullanabilirsiniz. Romu kurduktan sonra çeşitli reklam engelleyici uygulamalar var. Örnek olarak "Adaway" kullanabilirsiniz. Ben 3. Parti çok uygulama yükleme taraftarı değilim.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
İsmail hocam kolay gelsin uzun bir aradan sonra twrp rom işlerine geri döndüm ben kısaca sorayım sende kısaca anlayacağım şekilde cevapla
Buluşmada vakit kalmadı yoksa bu işleri sana kasacaktim iş başa düştü :)
Şimdi hocam romu indirdim twrp girip yedek alıyorum sonra 4 wipe temizlik romu kuruyorum tekrar 4 wipe temizlik ardından yedekten sadece veriyi yükle diyorum bu eski sistemimdi hala işe yarar mı?
Birde bu twrp de yeni yedekten veriyi geri yükle tiki var dimi hocam global beta kullanıyorum bu arada
Hesapta kısa olacaktı tekrar okurken yoruldumdrunk~~
İyi çalışmalar kolay gelsin
Selametle hocam

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
İsmail hocam kolay gelsin uzun bir aradan sonra twrp rom işlerine geri döndüm ben kısaca sorayım sende kısaca anlayacağım şekilde cevapla
Buluşmada vakit kalmadı yoksa bu işleri sana kasacaktim iş başa düştü :)
Şimdi hocam romu indirdim twrp girip yedek alıyorum sonra 4 wipe temizlik romu kuruyorum tekrar 4 wipe temizlik ardından yedekten sadece veriyi yükle diyorum bu eski sistemimdi hala işe yarar mı?
Birde bu twrp de yeni yedekten veriyi geri yükle tiki var dimi hocam global beta kullanıyorum bu arada
Hesapta kısa olacaktı tekrar okurken yoruldumdrunk~~
İyi çalışmalar kolay gelsin
Selametle hocam
Buluşmada çok konuşamadık aynen ama farketmez burda hep beraberiz nasılsa

Bu kısım karışık olmuş biraz:)
4 wipe yaparsanız zaten 4 Wipe'in içinde veri yok. veri olduğu gibi kalır Romu kurun ve açılsın. Tüm ayarlarınız kalır

Eğer 4 wipe + veri seçerseniz;
Romu indirin, Wipe menüsünden ilk 4 wipe + veri seçin. Ardından romu kurun ve cihazınızı açın bir iki dakika kullanın. Bir sorun yoksa tekrar TWRp dönüp "restore" menüsünden daha önce aldığınız yedeği kullanabilirsiniz. veya yedeği Rom kurulumundan hemen sonra da yükleyebilirsiniz tabi sorun olmaz

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Buluşmada çok konuşamadık aynen ama farketmez burda hep beraberiz nasılsa

Bu kısım karışık olmuş biraz:)

4 wipe yaparsanız zaten 4 Wipe'in içinde veri yok. veri olduğu gibi kalır Romu kurun ve açılsın. Tüm ayarlarınız kalır

Eğer 4 wipe + veri seçerseniz;
Romu indirin, Wipe menüsünden ilk 4 wipe + veri seçin. Ardından romu kurun ve cihazınızı açın bir iki dakika kullanın. Bir sorun yoksa tekrar TWRp dönüp "restore" menüsünden daha önce aldığınız yedeği kullanabilirsiniz. veya yedeği Rom kurulumundan hemen sonra da yükleyebilirsiniz tabi sorun olmaz

Biraz bende eksik yazdım hocam kastım şuydu temizlikten sonra cihaz yeni kurulum yapıyor ya onu es geçip aldığım yedekten(masaüstü uygulama düzeni falan)aynı kalması için neyi seçip yükle diyeyim şimdi oldu galiba :)

Üst Alt