Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Full wipe yaptım datayı formatladım pixel experience romdan geçtim ilk açılış 15 dk falan sürdü şuan açıldı inanılmaz lag var. Kurulum ekranını ilerletmeden yeniden başlattım hala lag devam ediyor. Çok kasıyor.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Full wipe yaptım datayı formatladım pixel experience romdan geçtim ilk açılış 15 dk falan sürdü şuan açıldı inanılmaz lag var. Kurulum ekranını ilerletmeden yeniden başlattım hala lag devam ediyor. Çok kasıyor.
Kurulumu yapmadan zip içinden Magisk klasörünü silerek kurulum yapmayı deneyin. Root bazen bu şekilde kasma donma yapabiliyor. Kurulum tamamlandıktan sonra rootlayabilirsiniz tekrardan

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Kurulumu yapmadan zip içinden Magisk klasörünü silerek kurulum yapmayı deneyin. Root bazen bu şekilde kasma donma yapabiliyor. Kurulum tamamlandıktan sonra rootlayabilirsiniz tekrardan
Hocam bende de QR Kod Tarayıcı uygulaması çalışmıyor. Ama ihtiyacım olmadığı için sorun yok. Lag da kurulum ekranını sabırla tamamlayıp açınca geçti.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam bende de QR Kod Tarayıcı uygulaması çalışmıyor. Ama ihtiyacım olmadığı için sorun yok. Lag da kurulum ekranını sabırla tamamlayıp açınca geçti.
QR kod tarayıcısı daha önce de çalışmıyor dendiğinde kullandığı bir modülden kaynaklandığını söyledi kullanıcı. Kaldırınca çalışmış. Siz de herhangi bir modül kullanıyorsanız kaldırıp tekrar deneyin. QR tarayıcının verilerini temizleyin

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
QR kod tarayıcısı daha önce de çalışmıyor dendiğinde kullandığı bir modülden kaynaklandığını söyledi kullanıcı. Kaldırınca çalışmış. Siz de herhangi bir modül kullanıyorsanız kaldırıp tekrar deneyin. QR tarayıcının verilerini temizleyin
yok hocam herhangi bir modül kurmadım direkt onu test ettim telefonu açınca uygulamadan attı.

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Bende temiz kurulum yaptım. Modül falan hiç bilmem etmem. QR tarayıcı bende de çalışmıyor. Bazen de programlar durduruldu hatası geliyor ama uygulamalardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Geri kalan her şey çok güzel clap~~

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

qbilayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Yeni güncellemeler verilecek mi sayın hocam.?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt