Soru Miui - CrcDroid Geçiş Hk.

bay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Note 3 SD
Konular
7
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır miui 11.0.6 Android9 kullanıyorum. Artık yavaşlığı hissetmeye başladım.
Crcdroid'e geçmeyi planlıyorum fakat Miui'de bulunan Not Uygulamasını buna kurabilir miyiz?
Veya aynı sadelikte bir not uygulaması önerir misiniz?
Crcdroid'e geçersek notları miui'de olduğu gibi bulut sistemine eşzamanlı senkronize hale getirebilir miyiz, nasıl? (Gdrive vs.)
Ve size göre Crcdroid'in hangi android sürümüne geçmeliyim? Güncellik benim için önemli değil, zaten miui'de 11.0.6 Android9 kullanıyordum eski sürüm.
Sadelik, akıcılık, pil performansı önemli olan...
Desteklerinizi bekliyorum.
İyi günler.

ilyascetin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Google Keep notları adında bir uygulama var google hesabınızla senkronize olur ayrıca hatırladığım kadarıyla resimler sınırsız depolanıyor çünkü crdroid kurunca google cihazı pixel cihaz olarak görüyor. Crdroid yüklerken nikgapps core paketi yüklerseniz kendi telefon uygulamasında ses kaydı özelliği de var. En son cr droid versiyonunu yükleyebilirsiniz. Twrp olarak orange fox tavsiye ederim.

bay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Note 3 SD
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google Keep notları adında bir uygulama var google hesabınızla senkronize olur ayrıca hatırladığım kadarıyla resimler sınırsız depolanıyor çünkü crdroid kurunca google cihazı pixel cihaz olarak görüyor. Crdroid yüklerken nikgapps core paketi yüklerseniz kendi telefon uygulamasında ses kaydı özelliği de var. En son cr droid versiyonunu yükleyebilirsiniz. Twrp olarak orange fox tavsiye ederim.
Cevap için teşekkür ederim, önerilerinizi not aldım.
Şu linkte miui sistem uygulamalarını apk olarak veriyor sanırım.
Bunu, mesela not uygulamasını apk indirip direkt kurabilir miyim? Uyum sorunu yaşar mıyım, bu konuda bilginiz var mı?

Ek soru; miui'de anahtar kelimelerle sms engelleniyor(bet mesajları) crcdroid'de de bunu yapabilir miyim?
Ayrıca, reklam aramalarını spam olarak tanıyan sistem var mı? Şuanki sistemimde reklam olarak arayan 0850'li numaraları tek tek engelledim yüzlerce numara var. Keşke bunun yedeğini alabilsek...

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Cevap için teşekkür ederim, önerilerinizi not aldım.
Şu linkte miui sistem uygulamalarını apk olarak veriyor sanırım.
Bunu, mesela not uygulamasını apk indirip direkt kurabilir miyim? Uyum sorunu yaşar mıyım, bu konuda bilginiz var mı?

Ek soru; miui'de anahtar kelimelerle sms engelleniyor(bet mesajları) crcdroid'de de bunu yapabilir miyim?
Ayrıca, reklam aramalarını spam olarak tanıyan sistem var mı? Şuanki sistemimde reklam olarak arayan 0850'li numaraları tek tek engelledim yüzlerce numara var. Keşke bunun yedeğini alabilsek...
Hayır MIUI uygulamalarını MIUI romlar dışında herhangi bir roma kuramazsiniz. Onlar Miui'a özel uygulamalardır. Portlanmış uygulamaları kurabilirsiniz sadece onlarda ne kadar uyumlu çalışır muamma.

bay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Note 3 SD
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
.

Son düzenleme:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
buradan miui uygulamaları magisk aracılığıyla kurulabiliyor diye biliyorum ama notlar uyg. yok maalesef. belki daha iyi önerisi olan çıkar

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Miui dosya yöneticisi play store de var ben onu kullanıyorum mesela tabi reklam engelleyici var bende yoksa full reklam çıkarıyor 😂

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Miui dosya yöneticisi play store de var ben onu kullanıyorum mesela tabi reklam engelleyici var bende yoksa full reklam çıkarıyor 😂
Play Storeda ki MIUI Dosya Yöneticisi değil ki Xiaomi tarafından yapılmış bir dosya yöneticisi sadece 😀

Üst Alt