Yardım MIUI çin romu

emirerklig12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
Redmi K40 GE
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Eu rom 14.0.4
Telefon Modeli
Redmi K 40 GE
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar k40 GE için rom arıyorum. Çin romu var ama bildiğiniz gibi bildirim problemi var. Bu sayfa da gördüm. Pil ve performans uygulamasını silerek veya devre dışı bırakarak çözenler vardı. Deneyip çözen varsa söyleyebilir mi her hangi bir çin romu olabilir?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hazır elinizde çin cihazı var neden siz deneyip bilgilendirmiyosunuz? :)

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Ek ayarla denildiği gibi düzeliyor biliyorum ben de. Aktif çin romu kullanıyorum suanlik gerekli pil ayarlarını yapınca bildirim sorunu yaşamadım. Bu arada sizin cihazın eu romu çin romundan port muhtemelen çine geçmeniz performans içinse pek farketmeyebilir

Oyla:

emirerklig12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
Redmi K40 GE
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ek ayarla denildiği gibi düzeliyor biliyorum ben de. Aktif çin romu kullanıyorum suanlik gerekli pil ayarlarını yapınca bildirim sorunu yaşamadım. Bu arada sizin cihazın eu romu çin romundan port muhtemelen çine geçmeniz performans içinse pek farketmeyebilir
Neler yaptınız söyleyebilir misiniz zahmet olmazsa bide Çin'den port tabiki ama ne bileyim böyle çin daha stabilize geldi iyiymiş gibi o yüzden daha sağlıklı olur diye düşündüm

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Neler yaptınız söyleyebilir misiniz zahmet olmazsa bide Çin'den port tabiki ama ne bileyim böyle çin daha stabilize geldi iyiymiş gibi o yüzden daha sağlıklı olur diye düşündüm
Stabillik istiyorsaniz evet daha stabil oluyor . Yaptığım ayar pek bir şey değil aslında otomatik başlat açıkta kalicak birde miui pil tasarrufunda kısıtlama yok yapin yetiyor

Oyla:

emirerklig12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
Redmi K40 GE
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stabillik istiyorsaniz evet daha stabil oluyor . Yaptığım ayar pek bir şey değil aslında otomatik başlat açıkta kalicak birde miui pil tasarrufunda kısıtlama yok yapin yetiyor
Teşekkür ederim iyi akşamlar

Oyla:
Üst Alt