Yardım MIUI China Bildirim Sorunu

alperen81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Vfd 600
Konular
9
merhaba arkadaşlar konuyu umarım doğru yere açmışımdır MIUI china beta kullanıyorum 21.7.9 sürümü en son sürüm bildirim sorunum var ekteki gibi bütün uygulamalarda bu şekilde ayarladıktan sonra sorun yoktu bildirimde dün 21.7.7den 21.7.9 a geçtiğimde ne yaparsam yapıyım gelmiyor bildirim sürüm farketmeksizin 21.6 romları da aynıydı game turbo kapatmayı da denedim yok olmuyor var mı bunun çözümünü bilen bi arkadaş
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Bende aynı sorunu yaşıyordum. Sorunun kaynağı temalar. Eğer tema indirip kullanıyorsan böyle bir soruna neden ola biliyor. Çok garip ve ilk kez gördüğüm bir sorun. Bu konuya bir bak. Ben açmıştım.

alperen81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Vfd 600
Konular
9
Bende aynı sorunu yaşıyordum. Sorunun kaynağı temalar. Eğer tema indirip kullanıyorsan böyle bir soruna neden ola biliyor. Çok garip ve ilk kez gördüğüm bir sorun. Bu konuya bir bak. Ben açmıştım.
hocam valla temalar uygulamasını bile açmadım klasikten limitless temaya geçtim yok aynı sadece wp bildirimleri geliyor romu sıfırdan kurunca sorun yok ama update yapınca veya reboot yapınca gelmiyor lanet bildirimler aosp kursam performans tam veremiyor ve ekran içi parmak izi sorunlu hep eu romda bildirim geliyor ama çin romuna göre çok kasıyor eu kafayı yemek üzereyim valla

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
hocam valla temalar uygulamasını bile açmadım klasikten limitless temaya geçtim yok aynı sadece wp bildirimleri geliyor romu sıfırdan kurunca sorun yok ama update yapınca veya reboot yapınca gelmiyor lanet bildirimler aosp kursam performans tam veremiyor ve ekran içi parmak izi sorunlu hep eu romda bildirim geliyor ama çin romuna göre çok kasıyor eu kafayı yemek üzereyim valla

Hocam cihaz ne ? Ha bu arada Google Play servislerini kurdunmu? Kurmazsan bildirimler gelmez

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

alperen81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Vfd 600
Konular
9
Hocam cihaz ne ? Ha bu arada Google Play servislerini kurdunmu? Kurmazsan bildirimler gelmez

mi 9 hocam arkadaş get appsdan google playi update et demişti ondan başka bişey yapmadım Google servislerini nasıl kurucam acaba ekteki gibi update yaptım sadece

alperen81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Vfd 600
Konular
9

servisler var sanırım

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Kurulu gözüküyor. Mi 9 kullananlar var şikayet etmiyorlar. Bence Eu stable deneyin en iyisi.

alperen81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Vfd 600
Konular
9
Kurulu gözüküyor. Mi 9 kullananlar var şikayet etmiyorlar. Bence Eu stable deneyin en iyisi.

eu da bu sorun yok ama çok yavaş çalışıyor Çin'e göre neyse bulucam bi yolunu teşekkür ederim

Üst Alt